Žvilgsnis į ateitį VILNIUS TECH karjeros mugėje: studentai kviečiami susipažinti su technologijų sektoriaus atstovais

Pranešimas spaudai

2023-04-17, 10:24

0 komentarų

Kovo 20-ąją Vilniaus Gedimino technikos universitete (VILNIUS TECH) vyks karjeros diena „Kodas: Rytojus“. Studentai ir moksleiviai kviečiami susipažinti su pažangiausių Lietuvos ir užsienio tech įmonių atstovais ir sužinoti apie nuolat augančias karjeros galimybes.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Žvilgsnis į ateitį VILNIUS TECH karjeros mugėje: studentai kviečiami susipažinti su technologijų sektoriaus atstovais

Studentams suteikiama proga pažvelgti į rytojų ir pasimatuoti įvairias tech profesijas. Dr. Milena Seržantė, VILNIUS TECH strateginės partnerystės centro direktorė, sako, kad šiais metais renginyje – ypatingas dėmesys ateities inovacijoms.

„VILNIUS TECH universiteto studentai yra ateities kūrėjai, todėl futuristinė renginio tematika, kviečianti žvelgti į rytojų, pasirinkta neatsitiktinai. Diskusijų zonoje vyks pokalbiai su technologijų sektoriaus atstovais – visi atvykę galės sau pasimatuoti įvairias tech sektoriaus profesijas, todėl į renginį kviečiame ne tik savo, bet ir visos Lietuvos studentus“, – pasakoja M. Seržantė.

Studentų laukia įdomūs pokalbiai ir interaktyvios veiklos

Renginys bus padalintas į dvi erdves. Pirmojoje zonoje vyks karjeros mugė, kurioje studentai turės progą susipažinti su didžiausių, populiariausių ir pažangiausių įmonių, tokių kaip „Teltonika“ „EPAM Systems“, „Ignitis Grupė“ ar „Vinted“ atstovais. M. Seržantės teigimu, tai puiki proga sužinoti apie karjeros galimybes technologijų įmonėje, darbo pasiūlymus, pasikonsultuoti ir išgirsti naudingų patarimų. Ši mugė – pagrindinė ir didžiausia, joje iš viso dalyvaus 78 Lietuvos ir tarptautinės įmonės bei jų atstovai.

Kitoje renginio erdvėje – diskusijų zona. Joje pranešimus skaitys įvairūs technologijų sektoriaus įmonių pranešėjai, kurie papasakos apie ateities inovacijas technologijų srityje, ir kokių įgūdžių tikisi iš būsimų darbuotojų. Studentai daugiau sužinos ir apie verslumą bei verslo valdymo principus. Taip pat apie tai, kuo svarbus išsilavinimas siekiant karjeros tech sektoriuje.

Taigi renginyje atvykusieji galės susipažinti su žymiausiais verslo atstovais, su jais pasikalbėti, dalyvauti diskusijose ir tokiu būdu lengviau pasirinkti ateities profesiją. Tačiau M. Seržantė priduria, kad renginys tikrai nebus nuobodus – karjeros mugės erdvėje lankytojų lauks burbulų baseinas su kvietimu nerti į rytojų, gigantiškų spurgų fotografijos siena, kviečianti paragauti rytojaus bei lazerių erdvė, kurioje bus galima nupiešti savo ateities rytojų. Bus ir kitų pramogų, pavyzdžiui, „Linkmenų fabriko“ Inovacijų alėja su 3D spausdintuvais ir šviesų instaliacijomis.

Mugėje – žinomi technologijų ir pramogų pasaulio veidai

Tarp pranešėjų – renginio generalinio rėmėjo „Teltonika“ rinkodaros skyriaus vadovas Gediminas Mikalainis, tarptautinės įmonės „EPAM Systems“ projektų vadovas Andrius Kriukas, „Ignitis grupės“ atstovas Paulius Kozlovas, „International House Vilnius“ atstovė Agnė Camara, startuolio bendrakūrėja Prakseda Mineikienė bei „TELE2“ IT projektų vadovė Aušra Milkauskienė.

Vieną pranešimą skaitys ir psichoterapeutas Dainius Jakučionis, kuris papasakos apie pasirinkimų baimę. Gydytojas pateiks naudingų patarimų, kaip nebijoti pokyčių bei juos lengviau priimti. Be to, visą renginį ves ir gerą nuotaiką renginio metu palaikys net 3 DJ‘ai bei laidų vedėjas Jonas Nainys.

„Svarbu paminėti ir tai, kad tą pačią dieną ir tuo pačiu laiku vyks ir atvirų durų diena moksleiviams iš visos Lietuvos. Jie kviečiami atvykti į karjeros mugę, kurioje turės progą susipažinti su 10 VILNIUS TECH fakultetų, vykdomomis studijų programomis ir jau dabar pradėti planuoti savo ateities karjerą“, – priduria M. Seržantė.

Renginyje laukiami ir užsienio studentai

M. Seržantė pasakoja, kad kone penktadalis visų VILNIUS TECH studentų yra užsieniečiai. Tai –,„Erasmus“ programos, pilno laipsnio siekantys studentai ir Lietuvoje savo studijas pasirinkinę tęsti ukrainiečiai. Dėl šios priežasties renginyje dalyvauja ir užsienio pranešėjai bei tarptautinių įmonių atstovai, kurie skaitys pranešimus anglų kalba.

„Šių renginių formatas kinta kiekvienais metais – tampa vis labiau interaktyvus ir įdomus tiek mūsų studentams, tiek ir atvykusiems iš užsienio. Dabar grįžtame su nauja jėga su naujais verslo atstovais – futuristinėmis, šiuolaikiškomis idėjomis, interaktyviomis pramogomis. Todėl turėsime įdomių pramogų – 3 DJ‘us, piešimą lazeriu, didelių spurgų sieną ir burbulų baseiną“, – šypsosi VILNIUS TECH atstovė.

Renginys prasidės balandžio 20 d. 11 val. studentų miestelyje, adresu Saulėtekio alėja 11 ir tęsis iki pat 16 val.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas