Pamirškite išsikraunančios telefono baterijos problemą: didžiulės talpos išorinę bateriją su greituoju įkrovimu dabar galima įsigyti vos už 37,55 eurus, pigiau jau negali būti!

„Black Friday“, kuris mūsų šalyje puikiai žinomas kaip Juodasis penktadienis vyksta kiekvienais metais, ketvirtąjį lapkričio penktadienį. Šių išpardavimų metu galima rasti gausybę įvairių akcijų, o tai leidžia įsigyti norimus produktus už žemesnę nei įprasta kainą.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Pamirškite išsikraunančios telefono baterijos problemą: didžiulės talpos išorinę bateriją su greituoju įkrovimu dabar galima įsigyti vos už 37,55 eurus, pigiau jau negali būti!

„Aliexpress“ platformoje jau kuris laikas vyksta įvairiausi išpardavimai, o dabar turėtų suklusti tie, kurie ieško išorinės baterijos. Kaip žinia, prastas baterijos tarnavimo laikas – viena opiausių išmaniųjų telefonų problemų. Tačiau tai galima nesunkiai išspręsti, o dabar ir už mažesnę pinigų sumą nei anksčiau.

„Baseus“ sukurta išorinė baterija, kurios talpa siekia 20 000 mAh, o įkrovimo sparta 30W, dabar galima įsigyti už rekordiškai žemą kainą. Įprastai šis modelis kainuoja apie 50 eurų, tačiau dabar kaina pasiekė rekordines žemumas – vos 37,55 eurus. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Priminsime, jog „Aliexpress“ platformoje Juodojo penktadienio išpardavimai prasidėjo dar ketvirtadienį ir tęsis iki pat lapkričio 29 dienos, o pačius geriausius pasiūlymus galite rasti paspaudę čia. Verta paminėti, jog čia rasite ne tik produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos, bet ir specialus nuolaidos kodus, kurie suteiks papildomas nuolaidas.

  • Papildoma 9 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 75 eurus taikoma su kodu BF10. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 19 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 140 eurų taikoma su kodu BF20. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 47 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 280 eurų taikoma su kodu BF50. Spauskite čia, kad panaudoti.
O dabar pažvelkime į mūsų rekomenduojamos išorinės baterijos savybes.

Visų pirma, „Baseus“ sukurta išorinė baterija yra neįtikėtinos kokybės. Šis produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kas garantuoją patvarumą. Įrenginio dizainas – ganėtinai minimalistinis, tačiau turėtų patikti daugeliui. „Baseus 20000mAh 30W PD“ turi nedidelį ekraniuką, kur rodoma kiek baterijos talpos dar yra likę, todėl bus ganėtinai paprasta žinoti ar jau artėja laikas ją įkrauti.

Kaip jau minėjome šio teksto pradžioje, ši išorinė baterija turi ir įspūdingą talpą. Šio įrenginio talpa siekia 20 000 mAh, o tai leis jums įkrauti bet kurį išmanųjį telefoną bent keletą kartų. Verta pastebėti ir tai, jog „Baseus“ prietaisas gali palaikyti daugumą greito įkrovimo protokolų, neatsižvelgiant į tai, ar tai nešiojamas kompiuteris, ar planšetinis kompiuteris, ar telefonas.

Verta pabrėžti ir tai, jog išorinės baterijos USB-C išvestis siekia 30W galios. Čia mes rasime ir dar dvi USB jungtis, o geriausia tai, kad visas jas galima naudoti vienu metu. Žinoma, tuomet įkrovimas vyks kiek lėčiau, tačiau jūs būsite tikri, kad visi jūsų įrenginiai nenustos veikti dėl išsikrovusios baterijos.

Tokios milžiniškos talpos išorinės baterijos turėtų pakakti ilgam. Įprastai, išmanieji telefonai turi iki 5 000 mAh talpos baterijas, o tai reiškia, kad „Baseus“ suteiks galimybę tokį telefoną įkrauti ne vieną ir ne dukart. Greito įkrovimo sistema veikia abiem kryptimis - galite greitai įkrauti prijungtus įrenginius, o taip pat greitai įkrauti galite ir pačią išorinę bateriją. Skelbiama, kad pilnas jos įkrovimas trunka vos 3 valandas, kas nėra taip ilgai, atsižvelgiant į milžinišką jos talpą.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas