2025 metų „Xiaomi“ flagmanai sulauks didelių atnaujinimų: visi modeliai gaus žymiai geresnį pirštų antspaudų jutiklį, pasikeitimai palies ir kameras

Lukas Snarskis

2024-05-18, 09:00

0 komentarų

Kinijos technologijų milžinė „Xiaomi“ jau ruošia naujuosius „Xiaomi 15“ serijos išmaniuosius telefonus. Kaip žinia, šie įrenginiai turėtų debiutuoti šių metų pabaigoje, o tarptautinis jų debiutas įvyks tik 2025 metais. Tačiau gamintojas darbus pradeda gerokai anksčiau.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
2025 metų „Xiaomi“ flagmanai sulauks didelių atnaujinimų: visi modeliai gaus žymiai geresnį pirštų antspaudų jutiklį, pasikeitimai palies ir kameras

„Xiaomi 15“ serijos išmanieji telefonai turėtų veikti su rudenį pasirodančiu „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4“ procesoriumi. Teigiama, kad šį mikroschemų rinkinį naudos visi serijos įrenginiai – tai „Xiaomi 15“, „Xiaomi 15 Pro“ ir „Xiaomi 15 Ultra“.

Dabar aiškėja ir daugiau informacijos apie „Xiaomi 15 Pro“ išmanųjį telefoną. Šaltinių Kinijoje teigimu, įrenginys turės periskopinę priartinimo kamerą, o tokie sprendimai anksčiau buvo naudojami tik „Ultra“ modeliuose. Naujasis „Pro“ variantas turės stačiakampio formos kamerų iškilimą.

Tikėtina, jog „Xiaomi“ neketina atlikti didelių dizaino pakeitimų ir vienintelis pakeitimas nugarėlėje – už iškilimo ribų perkelta LED blykstė. Toks sprendimas bus priimtas siekiant atlaisvinti vietos periskopiniai priartinimo kamerai. Verta paminėti ir tai, jog visi nugarėlėje esantys objektyvai turės 50 MP raiškos jutiklius.

Priminsime, jog didelio atnaujinimo turėtų sulaukti pirštų antspaudų jutiklis. Jau anksčiau, buvo pasirodę pranešimų apie tai, kad „Xiaomi“ šiuo metu testuoja „Goodix“ sukurtą vieno taško ultragarsinį pirštų antspaudų atpažinimo sensorių.

Iki šiol Kinijos technologijų bendrovė naudodavo optinius pirštų antspaudų jutiklius, kurie veikia ir „Xiaomi 14“ serijos flagmanuose. Ultragarsinis pirštų atspaudų atpažinimo technologija veikia skleidžiant ultragarso bangas iš po ekrano, kai prie jo prispaudžiamas pirštas. Šios bangos sąveikauja su unikaliais piršto atspaudo briaunų ir įdubų raštais.

Analizuodamas šių bangų grįžimo laiką ir jų intensyvumą, skaitytuvas sukuria tikslų 3D piršto atspaudo atvaizdą, leidžiantį tiksliai ir saugiai nustatyti tapatybę.

Tiesa, nors „Xiaomi“ ir testuoja šią technologiją, tačiau kol kas nėra aišku ar ji išties bus panaudota „Xiaomi 15“ serijos išmaniuose telefonuose. Kaip bebūtų, iki oficialaus pristatymo dar liko daugiau nei 7 mėnesiai, todėl daugiau informacijos turėtų paaiškėti tik antroje šių metų pusėje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas