Aiškėja daugiau „iPhone 16 Pro“ serijos flagmanų dizaino savybių: naujausi modeliai pasiūlys titaninius rėmelius, tačiau jie atrodys kiek kitaip

Arnas Balčiūnas

2024-03-30, 17:55

0 komentarų

Internete jau kuris laikas kalbama apie „iPhone 16“ serijos išmaniuosius telefonus, o visai neseniai pasirodė ir „iPhone 16 Pro“ bei „iPhone 16 Pro Max“ maketai, kurie sukurti pagal „Apple“ bandomus prototipinius variantus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Aiškėja daugiau „iPhone 16 Pro“ serijos flagmanų dizaino savybių: naujausi modeliai pasiūlys titaninius rėmelius, tačiau jie atrodys kiek kitaip

Jau žinoma, kad naujieji „iPhone 16 Pro“ serijos išmanieji telefonai turės didesnius ekranus. „Pro“ varianto ekrano įstrižainė didės nuo 6,1 iki 6,27, o „Pro Max“ – nuo 6,7 iki 6,85 colių. Tai reiškia, kad šie įrenginiai bus didesni, tačiau ne tokie dideli kaip daugelis gali įsivaizduoti.

Neseniai pasirodė pranešimų ir apie „iPhone 16 Pro“ serijos įrenginių korpuso savybes. Jau praėjusiais metais pristatyti „iPhone 15 Pro“ ir „iPhone 15 Pro Max“ buvo aprūpinti titaniniu rėmeliu, o tokią savybę išlaikys ir šiemet pasirodantys flagmanai, tačiau pats rėmelis bus padengtas poliruotu blizgiu paviršiumi.

Teigiama, kad tokie rezultatai bus pasiekti patobulinus medžiagų ir spalvų apdorojimo procesą. Tiesa, čia nebus naudojamos medžiagos, kurios pasižymėtų visiškai atspariu paviršiumi, kas gali tapti kai kurių vartotojų nusivylimu.

Naujieji „Apple“ flagmanai turės ir gerokai siauresnius ekrano rėmelius. „iPhone 16 Pro“ serijos įrenginiai turės vos 3 mm ilgesnį ir 1 mm platesnį korpusą, kas rodo, kad nors ekranų įstrižainės ir didės, tačiau pats korpusas keisis tik labai nežymiai.

Kalbant apie „iPhone 16“ ir „iPhone 16 Plus“, šių išmaniųjų telefonų ekranai išliks tokie patys, tačiau ir čia bus pastebimai siauresnės kraštinės, kas leis sumažinti pačių įrenginių korpuso dydį. Deja, tačiau detalesnė informacija apie tai nėra pateikiama.

Priminsime, jog „Apple“ šių metų rudenį planuojamas pristatyti „iPhone 16 Pro“ pasiūlys didžiulius kamerų atnaujinimus. Išmanusis telefonas turėtų gauti tetraprismę priartinimo kamerą, kuri šiuo metu naudojama „iPhone 15 Pro Max“. Atnaujinimo sulauks ir plataus kampo kamera.

„iPhone 16 Pro“ modelis turėtų būti aprūpintas 48 MP plataus kampo kamerą su 1/2.55 colio sensoriumi, kuris pakeis iki šiol naudotą 12 MP objektyvą. Tiesa, nors ši kamera ir sulauks atnaujinimo, tačiau vartotojų telefonuose vis tiek bus išsaugomos 12 MP raiškos nuotraukos.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas