Aiškėja „iPhone 16 Pro“ serijos įrenginių dizaino ypatumai: naujieji „Apple“ flagmanai pasiūlys didesnius ekranus ir naują mygtuką, sužinokite, kam jis bus skirtas

JAV technologija bendrovė „Apple“ dar visai neseniai pristatė naujuosius „iPhone 15“ serijos išmaniuosius telefonus. Vos tik pasirodžius šiems įrenginiams – pasirodė įvairiausių kalbų apie 2024 metų pabaigoje debiutuosiančius „iPhone 16“ modelius.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Aiškėja „iPhone 16 Pro“ serijos įrenginių dizaino ypatumai: naujieji „Apple“ flagmanai pasiūlys didesnius ekranus ir naują mygtuką, sužinokite, kam jis bus skirtas

Internete jau kuris laikas kalbama apie „iPhone 16“ serijos išmaniuosius telefonus, o dabar pasirodė ir „iPhone 16 Pro“ bei „iPhone 16 Pro Max“ maketai, kurie sukurti pagal „Apple“ bandomus prototipinius variantus.

Abu prietaisai atrodo identiški savo pirmtakams, o pagrindiniai pokyčiai yra didesnė ekrano įstrižainė ir dešinėje pusėje, po įjungimo mygtuku, pridėtas fotografavimo mygtukas. Jau žinomos ir galimos šių išmaniųjų telefonų ekranų įstrižainės.

Neoficialiais duomenimis, „iPhone 16 Pro“ turės 6,27 colių įstrižainės ekraną, o šio modelio matmenys turėtų būti 149,6 x 71,45 x 8,25 mm, o jo svoris - 194 gramai. „iPhone 16 Pro Max“ veikiausiai bus aprūpintas 6,85 colių įstrižainės ekranu, matmenys sieks 163 x 77,58 x 8,25 mm, o svoris - 225 gramai.

Naujasis fotografavimo mygtukas yra bene įdomiausia abiejų „Apple“ flagmanų naujiena. Teigiama, kad šis mygtukus bus sensorinis ir jus bus vienoje plokštumoje su įrenginių rėmeliu. Tikėtina, kad naujasis mygtukas bus siūlomas tik „iPhone 16 Pro“ serijos modeliuose. Beje, būtent dėl šios priežasties JAV bendrovė ketina perkelti antenas į kairę pusę.

Priminsime, jog „Apple“ šių metų rudenį planuojamas pristatyti „iPhone 16 Pro“ pasiūlys didžiulius kamerų atnaujinimus. Išmanusis telefonas turėtų gauti tetraprismę priartinimo kamerą, kuri šiuo metu naudojama „iPhone 15 Pro Max“. Atnaujinimo sulauks ir plataus kampo kamera.

„iPhone 16 Pro“ modelis turėtų būti aprūpintas 48 MP plataus kampo kamerą su 1/2.55 colio sensoriumi, kuris pakeis iki šiol naudotą 12 MP objektyvą. Tiesa, nors ši kamera ir sulauks atnaujinimo, tačiau vartotojų telefonuose vis tiek bus išsaugomos 12 MP raiškos nuotraukos. Plačiau apie kamerų pasikeitimus galite skaityti paspaudę čia.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas