Aiškėja, kada europiečiai išvys naująjį „OnePlus“ flagmaną: išmanusis telefonas debiutuos sausio pabaigoje, aiškėja tiksli data

Lukas Snarskis

2023-11-27, 17:52

4 komentarai (-ų)

„OnePlus paskelbė apie naujojo flagmano debiutą, kuris įvyks jau gruodžio 5 dieną. Tiesa, spaudos konferencija bus surengta Kinijoje, o europiečiams dar teks palaukti. Dabar aiškėja ir kiek tas laukimas truks.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Aiškėja, kada europiečiai išvys naująjį „OnePlus“ flagmaną: išmanusis telefonas debiutuos sausio pabaigoje, aiškėja tiksli data

Internete jau kuris laikas sklinda gandai, jog „OnePlus 12“ gali debiutuoti šių metų gruodį, o apie tai oficialiai patvirtino ir kompanijos atstovai. Dabar aiškėja ir pristatymo Europoje data. Tikėtina, kad oficialus naujojo flagmano pristatymas Europoje įvyks sausio 24 dieną.

Tokia informacija paaiškėjo, kuomet internetinėje erdvėje pasirodė OnePlus“ marketingo kampanijos nuotraukos. Jose teigiama, jog reklaminė kampanija vyks nuo lapkričio 27 iki sausio 23 dienos, kas įvardijama kaip „diena prieš „OnePlus 12“ pristatymo renginį“. Verta pastebėti, jog ši strategija skirta Europos, JAV ir Indijos rinkoms.

Dar visai neseniai, Kinijos bendrovės vadovai atskleidė, jog naujasis „OnePlus 12“ bus prieinamas trijų skirtingų spalvų – tai baltos, žalios ir juodos. Kartu pateikiamas ir spalvinių opcijų paaiškinimas. Teigiama, jog balta spalva simbolizuoja tuščią erdvę, žalia - blyškią uolą tarp tūkstančių upių ir kalnų, o juoda - dešimt sunkaus darbo metų, taip pažymint įmonės dešimties metų sukaktį.

Priminsime, jog kiek anksčiau patvirtinta ir tai, kad modelis naudos naująjį „Sony LYT-808“ kameros sensorių. Negana to, bendrovės išplatintoje nuotraukoje teigiama, kad „OnePlus“ prisidėjo prie šio sensoriaus kūrimo.

Kinijos kompanijos atstovai žada, kad tai bus aukščiausios klasės kamera, o greta jos rasime ir didžiulį 64 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą teleobjektyvą. Ši periskopinė kamera pasiūlys ir optinio priartinimo galimybę, tačiau tikslios savybės kol kas nėra atskleidžiamos. Žinoma, visi objektyvai bus patobulinti „Hasselblad“ bendrovės.

„OnePlus“ atskleidė ir tai, jog išmanusis telefonas naudos 2K ProXDR ekraną. Nors oficialiai dar neskelbiama, tačiau jau anksčiau buvo pasirodę pranešimų apie čia naudojamą 6,7 colių įstrižainės AMOLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu.

Dar spalio mėnesį buvo pasirodę pranešimų, jog „OnePlus 12“ turėtų palaikyti 5 400 mAh talpos baterija su 100W greituoju įkrovimu, o taip pat ir 50W belaidžio įkrovimo galimybe. Tikėtina, jog ši naujiena pirkėjus pasieks su „Android 14“ operacinės sistemos versija. Šis flagmanas taip pat turės turės 16 GB arba 24 GB operatyviosios (RAM) atminties.

4 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas