Aiškėja „Samsung Galaxy S24 FE“ telefono kamerų savybės, tačiau pristatymas įvyks gerokai vėliau nei skelbta anksčiau

Lukas Snarskis

2024-06-11, 10:55

0 komentarų

Praėjusių metų Spalio mėnesį technologijų kompanija „Samsung“ pristatė naujausius „Galaxy FE“ serijos įrenginius – „Galaxy S23 FE“, „Galaxy Tab S9 FE“, „Tab S9+ FE“ ir „Galaxy Buds FE“.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Aiškėja „Samsung Galaxy S24 FE“ telefono kamerų savybės, tačiau pristatymas įvyks gerokai vėliau nei skelbta anksčiau

Kalbos apie „Galaxy FE“ serijos išmaniuosius telefonus pernai sklido itin dažnai, o dar prieš pristatant naujus įrenginius buvo kalbama apie šios linijos nutraukimą. Kaip bebūtų, tokios kalbos nepasitvirtino, o dabar aiškėja ir pirmosios detalės apie „Samsung Galaxy S24 FE“.

Dabar aiškėja, jog naujasis „Samsung Galaxy S24 FE“ turės analogišką pagrindinę kamerą kaip ir „Galaxy S24“ ar „Galaxy S23“ modeliai. Tai reiškia, kad čia bus panaudotas 50 MP raiškos vaizdo jutiklis, kurio dydis sieks 1/1.57 colio. Tai nėra labai netikėta, atsižvelgiant į tai, kaip „Samsung“ mėgsta naudoti senesnius komponentus.

Gegužės mėnesį šis išmanusis telefonas buvo aptiktas ir „Samsung“ programinės įrangos serveriuose. Čia jis žymimas SM-S721B modelio numeriu, kuris bus skirtas europiniam „Galaxy S24 FE“ modeliui. Tai, kad „Samsung“ įkėlė pirmąją bandomąją „One UI“ vartotojo sąsajos versiją, skirtą šiam telefonui, rodo, kad iki oficialaus įrenginio pristatymo dar yra nemažai laiko.

Anksčiau buvo skelbiama, jog „Galaxy S24 FE“ gali debiutuoti dar šią vasarą, tačiau tai veikiausiai neįvyks. „Samsung“ šį išmanųjį telefoną veikiausiai pristatys tik rudenį, o galbūt tik 2025 metų pradžioje. Oficialios informacijos apie tai kol kas nėra.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas