Dar nepristatytas „Xiaomi“ flagmanas buvo aptiktas „Geekbench“ duomenų bazėje: paaiškėjo, kokį procesorių ketinama naudoti ir kiek atminties bus pasiūlyta pirkėjams

„Xiaomi“ dar ne taip seniai pristatė „Xiaomi 14“ serijos išmaniuosius telefonus – tai „Xiaomi 14“, o taip pat ir „Xiaomi 14 Pro“. Naujausi bendrovės flagmanai jau prieinami Kinijos rinkoje, o netrukus turėtų debiutuoti ir Europoje. Ir nors tai dar neįvyko, internete jau kalbama ir apie „Xiaomi 14 Ultra“.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Dar nepristatytas „Xiaomi“ flagmanas buvo aptiktas „Geekbench“ duomenų bazėje: paaiškėjo, kokį procesorių ketinama naudoti ir kiek atminties bus pasiūlyta pirkėjams

Remiantis naujausia informacija, naujasis „Xiaomi“ flagmanas turėtų debiutuoti vasario pabaigoje įvyksiančios „Mobile World Congress“ parodos metu. Šio renginio metu Kinijos technologijų kompanija ketina europiečiams pademonstruoti ir „Xiaomi 14“ serijos įrenginius, o kartu su jais – ir „Xiaomi 14 Ultra“.

Internete jau buvo pasirodę galimai naujojo „Xiaomi 14 Ultra“ išmaniojo telefono nuotraukos, o dabar aiškėja ir daugiau detalių. Dar nepristatytas „Xiaomi“ flagmanas buvo aptiktas „Geekbench“ duomenų bazėje, kur šis įrenginys žymimas „24030PN60G“ modelio numeriu.

„Xiaomi 14 Ultra“ išmanusis testuose veikė su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi, kurio bazinis taktinis dažnis siekė 2.26 GHz. Vieno branduolio testuose telefonas rinko 9 317, o kelių branduolių – 26 523 taškus. Tiesa, bandymai buvo atlikti ne „Geekbench 6“, o kiek senesnėje versijoje – „Geekbench 4“.

„Geekbench“ informacija patvirtina ir tai, jog išmanusis telefonas naudojo 16 GB operatyviosios (RAM) bei veikė su „Android 14“ operacinės sistema ir „HyperOS“ vartotojo sąsaja.

Neoficialiais duomenimis, naujasis „Xiaomi 14 Ultra“ turėtų naudoti 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamera su kintančia diafragma. Išmaniojo telefono nugarėlėje planuojama įmontuoti ir dar tris tokios pat raiškos objektyvus. Vienas iš jų bus periskopinis, antrasis – teleobjektyvas, o trečioji kamera – plataus kampo.

Išmanusis telefonas taip pat gali turėti 5 180 mAh talpos baterija su 90W greituoju įkrovimu bei 50W belaidžio įkrovimo galimybe.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas