Daugėja informacijos apie pigesnį „Apple“ išmanųjį telefoną: naujasis „iPhone SE“ modelis gali pasiūlyti „Dynamic Island“ sprendimą, tačiau tai dar ne viskas

JAV technologijų milžinė „Apple“ pastebi mažėjantį susidomėjimą vidutinės klasės „iPhone“ išmaniaisiais telefonais. Mažėjantys kai kurių bendrovės produktų populiarumas gali lemti tam tikrus pasikeitimus, tačiau situacija po mažu keičiasi.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Daugėja informacijos apie pigesnį „Apple“ išmanųjį telefoną: naujasis „iPhone SE“ modelis gali pasiūlyti „Dynamic Island“ sprendimą, tačiau tai dar ne viskas

Dar pernai buvo pasirodę pranešimų, jog „Apple“ ketina keisti strategiją. Buvo skelbiama, kad 2024 metais turėjęs pasirodyti „iPhone SE“ modelis taip ir nebus pristatytas. Tačiau situacija ir vėl keičiasi. Naujausi duomenys rodo, kad šio telefono galime sulaukti 2025 metais.

Remiantis naujausia informacija, „iPhone SE 4“ gali turėti ir „Dynamic Island“ iškirpimą, kuris pirmąsyk panaudotas buvo „iPhone 14 Pro“ ir „iPhone 14 Pro Max“ išmaniuose telefonuose. Pigesnis „Apple“ įrenginys taip pat turės tik vieną kamerą nugarėlėje, ką galite matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje.

Anksčiau buvo pasirodę pranešimų, jog naujasis „iPhone SE“ modelis turės 6,1 colių įstrižainės ekraną ir daugelio jau pamėgtą „Face ID“ veido atpažinimo technologiją, ką dabar patvirtina ir „Apple“ planai naudoti „Dynamic Island“ ekrano išpjovimą.

„Apple iPhone SE 4“ naudos tas pačias baterijas kaip ir „iPhone 14“ išmanusis telefonas. Tai reiškia, kad šis pigesnis „Apple“ modelis turės 3 279 mAh talpos akumuliatorius. Palyginimui, senesnės kartos „iPhone SE“ modelis turėjo tik 2 018 mAh baterijas.

Kitąmet pasirodantis „iPhone SE 4“ turėtų sverti maždaug 165 gramus, kas yra 6 gramais mažiau nei „iPhone 14“ išmaniojo telefono modelis. 2024 metų modelio matmenys bus identiški kaip ir „iPhone 14“ – tai reiškia, kad jie sieks 146,7 mm x 71,5 mm x 7,80 mm.

Neoficialiais duomenimis, pigusis „Apple“ išmanusis telefonas turės tik vieną kamerą nugarėlėje, o čia bus naudojamas 48 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintas objektyvas. Teigiama, kad jis turėtų pasiūlyti tokias pačias galimybes kaip „iPhone 15“ modelio kamera.

Remiantis naujausia informacija, „iPhone SE 4“ paneles gamins Kinijos milžinė BOE, kuri jau yra gavusi užsakymą iš JAV technologijų bendrovės. Tai įdomus „Apple“ vadovų sprendimas, kadangi dar visai neseniai kinai neteko galimybės gaminti „iPhone 15“ ekranų.

„Apple“ anksčiau ne kartą buvo atsisakiusi BOE paslaugų, o pagrindinė to priežastis – nerimą kelianti produkcijos kokybė. Dėl šios priežasties ir naujieji „iPhone 15“ išmanieji telefonai naudos „Samsung Display“ ir „LG Display“ sukurtas OLED paneles. Tačiau, panašu, „iPhone SE 4“ modeliams ekranus tieks būtent kinai.

Verta pastebėti, kad anksčiau buvo teigiama, jog „iPhone SE 4“ turėtų būti sukurtas panaudojant „XR“ modelį. Kaip bebūtų, „Apple“ planai panaudoti „iPhone 14“ kaip pigesnio įrenginio pagrindą – turėtų patikti daugeliui. Tai reiškia, jog bendrovė pagaliau pasiūlys pakankamai pigų telefoną su OLED ekranu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas