Gegužę sulauksime dviejų „Xiaomi“ sulenkiamų telefonų: aiškėja, jog tik vienas iš jų bus prieinamas Europoje

Lukas Snarskis

2024-03-25, 08:00

0 komentarų

Jeigu anksčiau gamintojai lenktyniaudavo kameros galimybėmis, vyko ir galios ar baterijų lenktynės, tai dabar tokių iššūkių mažiau. Nepaisant to, jau kuris laikas kuriami sulenkiami išmanieji, kuriems skiriamas vis didesnis ir didesnis dėmesys.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Gegužę sulauksime dviejų „Xiaomi“ sulenkiamų telefonų: aiškėja, jog tik vienas iš jų bus prieinamas Europoje

Sulenkiamą flagmaną ruošia ir „Xiaomi“, o šiemet jų gali būti net ir du. Internete jau kuris laikas sklando kalbos apie galimą „Mix Flip“, o taip pat ir „Xiaomi Mix Fold 4“ išmaniųjų telefonų pristatymą. Abu sulenkiami įrenginiai turėtų veikti su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriais.

Remiantis naujausia informacija, naujasis „Xiaomi Mix Fold 4“ modelis turėtų sulaukti reikšmingų patobulinimų, o vienas pagrindinių jų – atnaujintas sulenkimo mechanizmas. Išmanusis telefonas turėtų būti ne tik patvaresnis, tačiau ir gerokai lengvesnis nei jo pirmtakas ir svers maždaug 220 - 240 gramų.

Anksčiau buvo skelbiama, jog šis išmanusis turėtų pasiekti ir Europos rinką, tačiau „Xiaomi“, panašu, tokių planų atsisako. Kinijos technologijų milžinė veikiausiai jį pristatys tik Kinijos rinkai, nors praėjusių metų pabaigoje buvo pranešama priešingai.

Tačiau yra ir gerų naujienų. Aiškėja, jog „Xiaomi“ jau kuris laikas ruošia atlenkiamą „Mix Flip“ variantą, kuris būtų tiesioginis „Samsung Galaxy Flip“ serijos įrenginių konkurentas. Būtent toks modelis turėtų pasiekti Europos rinką.

Neoficialiais duomenimis, abu šie išmanieji telefonai gali būti pristatyti jau gegužės mėnesį. Kaip bebūtų, „Xiaomi“ kol kas nėra pateikę jokios oficialios informacijos apie savo planus.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas