Gerokai anksčiau nei įprastai: „Google“ paskelbė apie rugpjūčio mėnesį įvyksiantį pristatymą, laukiama „Pixel 9“ debiuto

Lukas Snarskis

2024-06-26, 09:00 (atnaujinta 2024-06-27, 07:47)

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Google“ ne tik kuria ir nuolat tobulina „Android“ operacinę sistemą, kuri yra populiariausia mobili platforma pasaulyje. Bendrovė taip pat kuria ir savo išmaniuosius telefonus, o galingiausi iš jų debiutuoja kiekvieną rudenį. Tačiau šiemet viskas gali būti kiek kitaip.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
Gerokai anksčiau nei įprastai: „Google“ paskelbė apie rugpjūčio mėnesį įvyksiantį pristatymą, laukiama „Pixel 9“ debiuto

Kasmetinis „Google“ išmaniųjų telefonų pristatymas dažniausiai yra rengiamas spalio mėnesį, tačiau šiemet viskas bus kiek kitaip. Kompanijos atstovai paskelbė apie netikėtą „Pixel“ pristatymą rugpjūčio 13 dieną, kas yra kone dviem mėnesiais anksčiau nei įprasta.

JAV technologijų bendrovės išplatintame pranešime nėra minimi jokie konkretūs įrenginiai, tačiau rašoma: „Kviečiame jus į „Made by Google“, kuriame pristatysime geriausius „Google“ dirbtinio intelekto, „Android“ programinės įrangos ir „Pixel“ prietaisų portfelio pasiekimus".

Tai gana miglota ir gali reikšti, kad bendrovė tiesiog nori „pademonstruoti“ esamus, jau oficialius įrenginius, tačiau pranešime yra vienas kabliukas. Šio renginio metu „Google“ suplanavusi ir pagrindinį pranešimą, kas aiškiai sufleruoja, kad mes galime sulaukti ir naujų produktų.

Tikėtina, jog „Google“ šios spaudos konferencijos metu pristatys „Pixel 9“ serijos išmaniuosius telefonus. Kaip jau esame rašę, šią liniją šiemet sudarys trys modeliai – tai „Pixel 9“, „Pixel 9 Pro“ ir „Pixel 9 Pro XL“. Internete kuris laikas kalbama ir apie galimą „Pixel 9 Pro Fold“ bei „Pixel Watch 3“ debiutą.

Neoficialiais duomenis, „Google Pixel 9“ veikiausiai bus aprūpintas 6,03 colių įstrižainės OLED ekranu su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. „Pixel 9 Pro“ turės 6,1 colių įstrižainės, o „Google Pixel 9 Pro XL“ naudos 6,5 colių įstrižainės ekraną. Aiškėja ir daugiau skirtumų tarp šios serijos įrenginių.

Skelbiama, jog „Pixel 9“ variantas turės tik dvi kameras nugarėlėje, o kiti du modeliai pasiūlys tris kameras. Šiuo metu nėra žinomos jokios techninės šių išmaniųjų telefonų savybės, tačiau net neabejojama, kad artimiausiu metu pasirodys ir daugiau įvairių gandų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas