Telefonai

„Huawei“ ruošiasi „HarmonyOS“ naudojimui: „EMUI 11“ gali būti paskutinė EMUI versija

„Huawei“ ruošiasi „HarmonyOS“ naudojimui: „EMUI 11“ gali būti paskutinė EMUI versija

„Huawei” dar visai neseniai oficialiai patvirtino faktą, kad į kai kuriuos jos gaminamos išmaniuosius, kuriuose veiks netrukus juos pasieksianti „EMUI 11” vartotojo sąsaja, bus galima instaliuoti bendrovės kuriamą Android operacinės sistemos pakaitalą „HarmonyOS 2.0”. Programuotojai, kuriantys programinę įrangą „Huawei” telefonams, naująja operacine sistema naujesniuose modeliuose galės džiaugtis jau gruodį, o senesnius Kinijos milžinės išmaniuosius bandomoji versija pasieks etapais.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Dabar pradeda aiškėti, jog „EMUI 11“ gali būti apskritai paskutinė šios vartotojo sąsajos versija. Remiantis „MyDrivers“ pateikiama informacija, „EMUI 11“ yra paruošta taip, jog būtų kuo paprasčiau pereiti prie „Huawei“ sukurtos operacinės sistemos versijos. Kalbant itin paprastai, EMUI versija, kuri sukurta pagal „Android 11“ yra tarsi tarpinė stotelė, pakeliui į „Harmony OS“.

Sužinokite, ar į jūsų „Huawei” telefoną bus galima instaliuoti kompanijos Android pakaitalą „HarmonyOS”

Pranešama, jog „Huawei“ atliko tam tikrus pakeitimus, kurie leis nesudėtingai pereiti prie jų pačių sukurtos sistemos, o tai užtikrins tas pats sisteminis karkasas, kuris naudojamas tiek „EMUI 11“, tiek ir „Harmony OS“. Verta paminėti ir tai, jog Kinijoje populiariame socialiniame tinkle „Weibo” kompanija pasidalino plakatu, kuriame matoma, kokia tvarka „Huawei” modeliai, pagal juose montuojamus procesorius, gaus „HarmonyOS 2.0” beta versiją.

Pirmieji eilėje, kaip ir galima tikėtis, bus netrukus debiutuosiantys „Mate 40” serijos atstovai, kuriuose veiks naujasis „Kirin 9000” lustas. Po jų „HarmonyOS” taps prieinama dabartiniams „Huawei P40” ir „P40 Pro”, o trečiu etapu - „Mate 30” ir kiti modeliai, kuriuose montuojami „Kirin 990 4G/985/820” procesoriai.

Malonu ir tai, jog „HarmonyOS” bandomoji versija neaplenks „Huawei P30” serijos bei biudžetinės klasės įrenginių, kuriuose veikia senesni ir silpnesni „Kirin 810” ir „Kirin 710” lustai. Tiesa, tai jų savininkams teks šiek tiek palūkėti, nes jie yra paskutiniai eilėje.

Primename, jog „Huawei” apie kuriamą nuosavą operacinę sistemą paskelbė dar pernai, kai JAV administracija kompanijai pritaikė sankcijas, apribojusias prekybinius ryšius su amerikiečių bendrovėmis, kas tiesiogiai panaikino galimybę „Huawei” savo telefonuose gamykliškai diegti „Google” paslaugų paketą.

Nors Android yra atvirojo kodo operacinė sistema ir „Huawei” ją ir toliau gali instaliuoti savo gaminamuose išmaniuosiuose, nebegalėjimas bendradarbiauti su „Google”, laiku gauti prieigą prie naujausių Android sistemos versijų ir paslaugų privertė Kinijos telekomunikacijų milžinę imtis šio ambicingo, tačiau labai rizikingo žingsnio.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

atnaujinta 2023-03-01, 16:27

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas