„Huawei“ ruošiasi įspūdingo flagmano pristatymui: jau netrukus gali debiutuoti didžiausias 2024 metų sulenkiamas išmanusis telefonas

„Huawei“ praėjusiais metais pristatė „Mate 60“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie ir vėl pasiūlė „HiSilicon Kirin“ procesorius, o tuo pačiu ir 5G ryšio technologijos palaikymą. Pastaroji savybė jau kuris laikas yra nepasiekiama naujausių bendrovės produktų savininkams, tačiau situacija po truputį keičiasi.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Huawei“ ruošiasi įspūdingo flagmano pristatymui: jau netrukus gali debiutuoti didžiausias 2024 metų sulenkiamas išmanusis telefonas

Šiemet turėtų debiutuoti ir naujoji „Huawei P70“ išmaniųjų telefonų serija, o šią liniją sudarys trys modeliai. Tikėtina, jog jau netrukus išvysime „Huawei P70“, „P70 Pro“, o taip pat ir riboto leidimo „Huawei P70 Pro Art“ išmaniuosius. Tačiau tai dar ne viskas.

Remiantis naujausia informacija, „Huawei“ ruošia ir naują sulenkiamą išmanųjį telefoną, kuris turėtų debiutuoti kaip „Mate X5“ modelio atnaujinimas. Naujasis „Huawei Mate X6“ turėtų veikti su tuo pačiu „Kirin 9000S“ procesoriumi, kaip ir jo pirmtakas, tačiau veikiausiai pasiūlys ženkliai didesnį ekraną.

Kinijos technologijų milžinė galimai planuoja pristatyti didžiausią 2024 metų sulenkiamą išmanųjį telefoną. Dar pernai pristatytas „Mate X5“ turėjo 6,41 colių įstrižainės išorinį ekraną, o šių metų modelis veikiausiai turės ir dar didesnę įstrižainę. Tiesa, kol kas nėra žinoma kokia ji galėtų būti.

Šaltinių Kinijoje teigimu, „Huawei Mate X6“ taip pat turės 4 520 mAh talpos baterija, kuri būti kiek mažesnė nei ankstesniame modelyje. „Mate X5“ variantas turėjo 5 060 mAh talpos akumuliatorių. Tikėtina, kad toks sprendimas gali būti priimtas palengvinti šio flagmano gamybą.

Daugelis kitų „Mate X6“ sulenkiamo modelio savybių turėtų išlikti panašios kaip ir jo pirmtako. Kaip bebūtų, kol kas „Huawei“ nėra pateikę jokios informacijos, o taip pat nėra žinoma ir kada šis telefonas galėtų debiutuoti.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas