„Huawei“ ruošiasi sudrebinti išmaniųjų telefonų rinką: šiemet pasirodantys flagmanai gali pasiūlyti kameras, kokių dar nebūsite matę

Lukas Snarskis

2024-01-06, 09:01

4 komentarai (-ų)

„Huawei“ praėjusiais metais pristatė „Mate 60“ serijos išmaniuosius telefonus, kurie ir vėl pasiūlė „HiSilicon Kirin“ procesorius, o tuo pačiu ir 5G ryšio technologijos palaikymą. Pastaroji savybė jau kuris laikas yra nepasiekiama naujausių bendrovės produktų savininkams, tačiau situacija po truputį keičiasi.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Huawei“ ruošiasi sudrebinti išmaniųjų telefonų rinką: šiemet pasirodantys flagmanai gali pasiūlyti kameras, kokių dar nebūsite matę

2024 metais turėtų debiutuoti ir naujoji „Huawei P70“ išmaniųjų telefonų serija, o šią liniją sudarys trys modeliai. Tikėtina, jog kitąmet išvysime „Huawei P70“, „P70 Pro“, o taip pat ir riboto leidimo „Huawei P70 Pro Art“ išmaniuosius. Visų šių įrenginių pristatymo laukiama jau pirmoje šių metų pusėje.

Dabar aiškėja pirmosios „P70“ serijos išmaniųjų telefonų savybės. Pranešama, jog „Genius Electronic Optical“ bendrovė turėtų tiekti „Huawei“ flagmanams skirtus patobulintus plataus kampo kameros modulius. Šis veikiausiai bus aprūpintas 1G6P objektyvu bei 1 colio sensoriumi. Toks objektyvas būtų aprūpintas vienu stiklo ir šešiais plastiko sluoksniais.

Tokia plataus kampo kamera būtų didžiulis atnaujinimas, tačiau ekspertai pastebi, kad gaminti tokias kameras gali būti itin brangu. Jeigu šie „Huawei“ išmanieji telefonai išties pasiūlys tokias kameras ir dar pasieks tarptautinę rinką, tikėtina, jog daugelis kitų gamintojų taip pat gali pasekti Kinijos milžinės pėdomis ir pasiūlyti panašius sprendimus.

Teigiama, jog „Huawei“ siekia priminti pasaulinei rinkai apie save, todėl „P70“ serija turėtų pasiūlyti išskirtines kamerų savybes, o taip pat ir 5G ryšio technologiją. Žinoma, išskirtinės kamerų savybės ir galimybės gali padaryti didžiulę įtaką, o čia bus naudojama ir XMAGE platforma.

Neoficialiais duomenimis, „Huawei P70“ serijos išmanieji taip pat gali būti aprūpinti naujais „Kirin“ procesoriais, kurie pasiūlys ir 5G ryšio galimybę. Būtent 5G nepalaikymas yra viena opiausių Kinijos milžinės problemų, nes tokios galimybės daugelis įmonės produktų nepalaiko jau kone tris metus. Aišku, reikėtų nepamiršti ir „Google“ paslaugų paketo, kuris yra dar didesnė problema šio gamintojo įrenginiuose.

4 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas