„Ignitis“ siunčia kritinį perspėjimą kiekvienam iš mūsų: pateikiama svarbi informaciją, kurią privalo žinoti kiekvienas, galite netekti pinigų

Pranešimas spaudai

2024-05-13, 14:54

11 komentarai (-ų)

Sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ informuoja visuomenę apie sukčių siunčiamas melagingas trumpąsias SMS žinutes, prisidengus bendrovės vardu. „Ignitis“ prašo klientų būti budriais ir nepakliūti į sukčių pinkles.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Ignitis“ siunčia kritinį perspėjimą kiekvienam iš mūsų: pateikiama svarbi informaciją, kurią privalo žinoti kiekvienas, galite netekti pinigų

Informaciją apie gautą trumpąją SMS žinutę bendrovė „Ignitis“ gavo iš budraus kliento, kuris nepasitikėjęs gauta informacija, kurią siuntė sukčiai, apsimetantys bendrove, kreipėsi į klientų aptarnavimo centrą ir informavo apie bandymą išvilioti pinigus.

Žinutėje pateikiama informacija apie tariamą įsiskolinimą, nurodomas sąskaitos numeris, į kurią reikalaujama pervesti tariamą skolą, teigiama, jog nesumokėjus skolos, išieškojimas bus perduodamas skolų išieškojimo įmonei.

„Ignitis“ primena, kad nesiunčia klientams SMS žinučių su nurodytais sąskaitos numeriais. Kilus įtarimų dėl gautų SMS pranešimų, klientams pirmiausia rekomenduojame tokio pranešimo pagrįstumą pasitikrinti prisijungus prie e.ignitis.lt savitarnos, kur tiksliai bus galima matyti mokėjimo situaciją arba susisiekus su bendrove internetu – live pokalbis yra greičiausias konsultavimo būdas, o neturint galimybės naudotis internetu – pasiskambinti oficialiu bendrovės klientų aptarnavimo numeriu +370 611 21802.

Bendrovė primena visais atvejais atkreipti dėmesį į žinutės siuntėjo pavadinimą, SMS žinutės nuo bendrovės „Ignitis“ siunčiamos IGNITIS vardu, o ne kokiu nors kitu telefono numeriu. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į gramatiką, sukčiai nėra stiprūs šioje srityje, daro daug rašybos klaidų. O svarbiausia – neskubėti, pirmiau pasitikrinti informaciją.

Informacijos apie nuo sukčių nukentėjusius asmenis dėl šio konkretaus atvejo bendrovė neturi.

11 komentarų

Angele

Labiausiai patiko Jurgos is Pakruojo komentaras,pamaniau,kad koks vietnamietis ismoko lietuviskai rasyti

Jurgita

Prašius patikti ar gali sukiučies pirisdiegies imuninė varadiu paduota žmogius į tiesmais kada žmogius ira skoligais ingitis 126 EUR čie mano pasdomiekite jūsų apie tai Jurgita Poškienė L. Giros G . 8 _ 12 Pakarujis

As

Pati bent supranti ką parašei? Nei vieno žodžio be klaidos nėra parašyto

Jurgitai

Laba. Jurgita - bent jau savo vardą užrašėte teisingai. Visi kiti žodžiai - tai kažkoks raidžių kratinys. Sunku suprasti kas kam ir dėl ko. Matyt pirmoje klasėje stipriai galvą susitrenkėte, o internetą jums tik vakar įvedė.

Juozas

Aš nuo balandžio 1d. esu IGNITIS klientas, tačiau iš buvusio el. tiekėjo gavau sąskaitą už el. tiekimą. Matyt, tai taip pat sukčių darbas.

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas