Išmaniųjų telefonų generuojamas pelnas nugulė vieno gamintojo sąskaitoje: JAV technologijų milžinė užfiksavo sunkiai suvokiamą pasiekimą

Išmaniųjų telefonų pardavimai pastaraisiais metais mažėja, tačiau kai kurioms bendrovėms tai netrukdo užfiksuoti istorinių pasiekimų. Prieš kelias dienas paaiškėjo, kad dar vieną rekordą į savo sąskaitą įsirašė „iPhone“ telefonus kurianti „Apple“.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Išmaniųjų telefonų generuojamas pelnas nugulė vieno gamintojo sąskaitoje: JAV technologijų milžinė užfiksavo sunkiai suvokiamą pasiekimą

JAV technologijų milžinė „Apple“ paskutinio praėjusių metų ketvirčio metu užfiksavo mažėjančius pardavimus, tačiau išmaniųjų telefonų sektorius ir toliau generuoja įspūdingą pelną. Remiantis naujausiais skaičiavimais, bendrovė susižėrė net 85 proc. visos telefonų rinkos pelno. Tai – rekordinis pasiekimas.

Visų pirma, „Apple“ gautas pelnas iš išmaniųjų telefonų rinkoje yra ne tik rekordinis, bet ir didžiausias visoje rinkoje. Negana to, tai reiškia, kad bendrovė uždirbo daugiau nei visos kitos kompanijos kartu sudėjus. Įdomu ir tai, jog JAV bendrovė pelnė ir 48 proc. visų telefonų pardavimų, kurie buvo užfiksuoti praėjusių metų pabaigoje.

Pastebima, jog bendrovės gaunamas pelnas ir pardavimai gerokai išaugo, o tokia tendencija pastebima jau ne vienerius metus. Tai rodo, kad „iPhone“ išmaniųjų telefonų vidutinė pardavimo kaina taip pat išaugo. Verta pastebėti ir tai, jog „Apple“, kartu su „Samsung“ yra vienintelės kompanijos, kurios užfiksavo padidėjusį pelną, o augimas siekė 1 proc., skelbia „Counterpoint“.

Ekspertai pastebi ir tai, jog tokius rezultatus „Apple“ fiksuoja nepaisant ir tragiško šventinio periodo, kuris JAV milžinei buvo blogiausias per pastaruosius ketverius metus. Tam įtaką turėjo sutrikusi „iPhone“ išmaniųjų telefonų gamyba, kuomet bendrovei trūko reikiamų komponentų. „Covid“ apribojimai Kinijoje padidino „Apple“ bėdas, todėl buvo sunkiau pristatyti pakankamai populiariausių „iPhone“ versijų.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas