Naujausi „Xiaomi“ flagmanai pasiūlys atnaujintas kameras: du serijos telefonai turės naujus pagrindinius objektyvus, galime sulaukti ir dar nematytos naujienos

Lukas Snarskis

2024-06-01, 19:55 (atnaujinta 2024-06-02, 10:39)

0 komentarų

Kinijos technologijų milžinė „Xiaomi“ jau ruošia naujuosius „Xiaomi 15“ serijos išmaniuosius telefonus. Kaip žinia, šie įrenginiai turėtų debiutuoti šių metų pabaigoje, o tarptautinis jų debiutas įvyks tik 2025 metais. Tačiau gamintojas darbus pradeda gerokai anksčiau.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Naujausi „Xiaomi“ flagmanai pasiūlys atnaujintas kameras: du serijos telefonai turės naujus pagrindinius objektyvus, galime sulaukti ir dar nematytos naujienos

„Xiaomi 15“ serijos išmanieji telefonai turėtų veikti su rudenį pasirodančiu „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 4“ procesoriumi. Teigiama, kad šį mikroschemų rinkinį naudos visi serijos įrenginiai – tai „Xiaomi 15“, „Xiaomi 15 Pro“ ir „Xiaomi 15 Ultra“.

Dabar pasirodė ir pirmieji pranešimai apie naujausių bendrovės flagmanų kameras. Remiantis šaltinių Kinijoje informacija, „Xiaomi 15“ ir „Xiaomi 15 Pro“ turės modifikuotą 50 MP raiškos „OmniVision“ vaizdo jutiklį, kurio dydis bus 1/1.3 colio su didele diafragma, nors tikslūs duomenys kol kas nėra žinoma.

Skelbiama, jog šių „Xiaomi“ telefonų objektyvai taip pat bus padengti nauja daugiasluoksne antirefleksine danga, kuri turėtų padidinti šviesos pralaidumą ir sumažinti atspindžius bei blizgesį. „Xiaomi 15 Pro“ netgi gali gauti periskopinį teleobjektyvą. Iki šiol tokios kameros buvo naudojamos tik „Ultra“ modeliuose.

Priminsime, jog didelio atnaujinimo turėtų sulaukti pirštų antspaudų jutiklis. Jau anksčiau, buvo pasirodę pranešimų apie tai, kad „Xiaomi“ šiuo metu testuoja „Goodix“ sukurtą vieno taško ultragarsinį pirštų antspaudų atpažinimo sensorių.

Iki šiol Kinijos technologijų bendrovė naudodavo optinius pirštų antspaudų jutiklius, kurie veikia ir „Xiaomi 14“ serijos flagmanuose. Ultragarsinis pirštų atspaudų atpažinimo technologija veikia skleidžiant ultragarso bangas iš po ekrano, kai prie jo prispaudžiamas pirštas. Šios bangos sąveikauja su unikaliais piršto atspaudo briaunų ir įdubų raštais.

Analizuodamas šių bangų grįžimo laiką ir jų intensyvumą, skaitytuvas sukuria tikslų 3D piršto atspaudo atvaizdą, leidžiantį tiksliai ir saugiai nustatyti tapatybę.

Tiesa, nors „Xiaomi“ ir testuoja šią technologiją, tačiau kol kas nėra aišku ar ji išties bus panaudota „Xiaomi 15“ serijos išmaniuose telefonuose. Kaip bebūtų, iki oficialaus pristatymo dar liko daugiau nei 6 mėnesiai, todėl daugiau informacijos turėtų paaiškėti tik antroje šių metų pusėje.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas