„Nothing“ pravėrė savo paslapčių skrynią: paaiškėjo, kada debiutuos pirmasis bendrovės flagmanas

Lukas Snarskis

2023-06-16, 10:11

0 komentarų

Didžiulį šurmulį elektronikos pasaulyje sukėlusi kompanija „Nothing“, kurią įkūrė buvęs „OnePlus“ vadovas Carlas Pei, jau pristatė pirmąjį savo išmanųjį telefoną, o taip pat ir belaidžius ausinukus, kurie neseniai sulaukė ir atnaujinimo.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Nothing“ pravėrė savo paslapčių skrynią: paaiškėjo, kada debiutuos pirmasis bendrovės flagmanas

Ilgai lauktas „Nothing Phone (2)“ pasirodys liepos 11 d. Įdomu tai, jog pirmojo bendrovės flagmano pristatymas įvyks likus vienai dienai iki pirmojo „Phone (1)“ gimtadienio. Kaip ir įprasta, renginio tiesioginę transliaciją bus galima stebėti internetu, o renginio pradžia – 18:00 val. Lietuvos laiku.

Remiantis naujausia informacija, „Nothing Phone (2)“ turės 0,15 colio didesnę įstrižainę nei pirmasis bendrovės išmanusis telefonas. Tai reiškia, jog pirmojo „Nothing“ flagmano ekranas pasižymės 6,7 colių įstrižaine. Tikėtina, kad čia naudojama panelė pasižymės Full HD+ raiška.

Be to, teigiama, kad „Phone (2)“ anglies dioksido pėdsakas sieks 53,45 kg, kas yra daugiau nei 5 kg mažiau nei pirmojo „Nothing“ modelio. Gamintojo teigimu, „Phone (2)“ bus naudojama 3 kartus daugiau perdirbtų arba biologinių dalių nei „Phone (1)“, o mažmeninėje pakuotėje nėra plastiko.

„Nothing“ patvirtino ir tai, jog naujasis išmanusis gaus tris didžiuosius „Android“ operacinės sistemos atnaujinimus, o saugumo papildiniai bus pateikiami ketverius metus.

Priminsime, jog dar nepristatytas bendrovės flagmanas neseniai buvo aptiktas ir „Geekbench“ duomenų bazėje, kas dar kartą patvirtina, jog šis išmanusis telefonas veiks su „Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“ procesoriumi. Testuojamas modelis taip pat turėjo 12 GB operatyviosios (RAM) atminties, o jame buvo įdiegta „Android 13“ operacinės sistemos versija.

Anksčiau pasirodžiusios nuotraukos atskleidė, jog šio įrenginio nugarėlė turės tekstūruotą sritį, taip pat nuožulnias linijas ir apskritas figūras kartu su raudonu šviesos diodu, kuris greičiausiai yra vaizdo įrašymo indikatorius, kurį turėjo ir „Phone (1)“.

„Nothing Phone (2)“ veikimą palaikys 4 700 mAh talpos baterija. Įdomu tai, jog anksčiau buvo skelbiama, kad čia rasime 5 000 mAh akumuliatorių, tačiau ši informacija nepasitvirtino. Išmanusis telefonas taip pat turės NFC palaikymą bei stereo garsiakalbius. Šis įrenginys pirkėjus pasieks su „Android 13“ operacinės sistemos versija bei „NothingOS 1.5“ vartotojo sąsajos versija.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas