„OnePlus“ ir toliau anonsuoja naująjį savo flagmaną: atskleidė, kokių spalvų modelius pasiūlys pirkėjams ir kas lėmė tokį pasirinkimą

Internete jau kuris laikas sklinda gandai, jog „OnePlus 12“ gali debiutuoti šių metų gruodį, o apie tai oficialiai patvirtino ir kompanijos atstovai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„OnePlus“ ir toliau anonsuoja naująjį savo flagmaną: atskleidė, kokių spalvų modelius pasiūlys pirkėjams ir kas lėmė tokį pasirinkimą

„OnePlus paskelbė apie naujojo flagmano debiutą, kuris įvyks jau gruodžio 4 dieną. Tiesa, spaudos konferencija bus surengta Kinijoje, o europiečiams dar teks palaukti. Nepaisant to, bendrovės atstovai tęsia naujųjų įrenginių anonsavimą ir dabar atskleidė dar keletą detalių.

Kinijos bendrovės vadovai atskleidė, jog naujasis „OnePlus 12“ bus prieinamas trijų skirtingų spalvų – tai baltos, žalios ir juodos. Kartu pateikiamas ir spalvinių opcijų paaiškinimas. Teigiama, jog balta spalva simbolizuoja tuščią erdvę, žalia - blyškią uolą tarp tūkstančių upių ir kalnų, o juoda - dešimt sunkaus darbo metų, taip pažymint įmonės dešimties metų sukaktį.

Priminsime, jog kiek anksčiau patvirtinta ir tai, kad modelis naudos naująjį „Sony LYT-808“ kameros sensorių. Negana to, bendrovės išplatintoje nuotraukoje teigiama, kad „OnePlus“ prisidėjo prie šio sensoriaus kūrimo.

Kinijos kompanijos atstovai žada, kad tai bus aukščiausios klasės kamera, o greta jos rasime ir didžiulį 64 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą teleobjektyvą. Ši periskopinė kamera pasiūlys ir optinio priartinimo galimybę, tačiau tikslios savybės kol kas nėra atskleidžiamos. Žinoma, visi objektyvai bus patobulinti „Hasselblad“ bendrovės.

„OnePlus“ atskleidė ir tai, jog išmanusis telefonas naudos 2K ProXDR ekraną. Nors oficialiai dar neskelbiama, tačiau jau anksčiau buvo pasirodę pranešimų apie čia naudojamą 6,7 colių įstrižainės AMOLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu.

Dar spalio mėnesį buvo pasirodę pranešimų, jog „OnePlus 12“ turėtų palaikyti 5 400 mAh talpos baterija su 100W greituoju įkrovimu, o taip pat ir 50W belaidžio įkrovimo galimybe. Tikėtina, jog ši naujiena pirkėjus pasieks su „Android 14“ operacinės sistemos versija. Šis flagmanas taip pat turės turės 16 GB arba 24 GB operatyviosios (RAM) atminties.

Kaip jau minėjome, europiečiams naujojo „OnePlus 12“ teks palaukti kiek ilgiau. Remiantis naujausia informacija, „OnePlus 12“ išmanusis telefonas tarptautinėje rinkoje debiutuoti turėtų tik sausio mėnesį. Nors tiksli data ir nėra pateikiama, tačiau šią informaciją atskleidžia nepriekaištingą reputaciją turintis Maxas Jambooras. Pastarasis yra puikiai žinomas dėl itin tiksliai pateikiamų prognozių.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas