„Realme“ anonsuoja „13 Pro“ serijos išmaniuosius telefonus, žada, kad tai bus „pirmas profesionalus dirbtinio intelekto kameros telefonas“

Lukas Snarskis

2024-07-02, 09:00 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

„Realme“, kuri priklauso „Oppo“ bendrovei, į išmaniųjų telefonų rinką įsiveržė lyg viesulas. Vos per keletą metų šis gamintojas įsitvirtino rinkoje ir dabar yra puikiai žinomas daugeliui. Gamintojas kasmet pristato nemažai įvairių įrenginių.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
„Realme“ anonsuoja „13 Pro“ serijos išmaniuosius telefonus, žada, kad tai bus „pirmas profesionalus dirbtinio intelekto kameros telefonas“

Šių metų pradžioje „Realme“ pristatė „12 Pro+“ modelį ir dabar jau ruošia jo atnaujinimą. FCC sertifikavimo duomenų bazėje aptiktas dar nepristatytas „Realme 13 Pro+“, kuris debiutuos ir tarptautinėje rinkoje. Dabar naujienomis dalinasi ir kompanijos atstovai.

Socialiniame tinkle „X“ buvo paskelbta, jog jau netrukus debiutuos „Realme 13 Pro“ serijos išmanieji telefonai, o pagrindinis akcentas – dirbtinis intelektas ir fotografija. Gamintojas žada, kad tai bus „pirmas profesionalus dirbtinio intelekto kameros telefonas“. Ką konkrečiai tai reiškia – neskelbiama.

„Realme“ atstovų paskelbta nuotrauka atskleidžia, jog „13 Pro“ serijos įrenginiai turės panašų dizainą kaip ir „Realme 12 Pro“ linijos įrenginiai. Nesunku pastebėti nugarėlėje įmontuotą apvalų kamerų iškilimą, o ten matomas ir „Hyperimage+“ šūkis.

Priminsime, jog neseniai buvo pasirodžiusi informacija apie „Realme 13 Pro+“ išmanųjį telefoną. Šis įrenginys turės 5 050 mAh talpos bateriją ir veiks su „Android 14“ operacinės sistemos versija. Įrenginio matmenys sieks 161.34 x 73.91 x 8.23 mm, o svoris – 187 arba 190 gramų, priklausomai nuo modelio.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas