„Realme“ ir toliau nestabdo: jau netrukus debiutuos dar vienas naujas telefonas, aiškėja ir pirmosios jo savybės

Lukas Snarskis

2024-02-25, 15:01

0 komentarų

Lyg uraganas į išmaniųjų rinką įsiveržusi Kinijos bendrovė „Realme“ dabar pasidalino naujienomis apie atnaujintą šūkį. Nuo šiol kompanija naudos šūkį – „Make it real“. Kinijos kompanijos vadovas taip pat atskleidė, jog šiemet bus iš naujo apibrėžti prekinio ženklo standartai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Realme“ ir toliau nestabdo: jau netrukus debiutuos dar vienas naujas telefonas, aiškėja ir pirmosios jo savybės

Kinijos kompanija „Realme“ naujus metus pradeda ne tik su nauju šūkiu, tačiau jau netrukus turėtų debiutuoti ir dar vienas naujas išmanusis telefonas. Šiemet bendrovė pristatė jau keletą įrenginių, o kovo mėnesį bus pristatytas ir naujasis „Narzo 70 Pro 5G“ modelis.

„Realme“ atstovai neatskleidė daug informacijos apie naująjį išmanųjį telefoną, tačiau patvirtino, jog įrenginys turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Čia bus naudojamas „Sony IMX890“ sensorius su optiniu vaizdo stabilizavimu.

Bendrovės paskelbtos nuotraukos atskleidžia ir tai, jog naujasis „Realme Narzo 70 Pro 5G“ turės plokščią ekraną ir šonines briaunas, o nugarėlėje rasime apvalų kamerų iškilimą. Išmanusis telefonas veikiausiai turės tris kameras, ką galima pastebėti pateikiamoje nuotraukoje.

Kaip jau minėjome, išmanusis telefonas turėtų būti pristatytas kovo mėnesį, tačiau tikslios datos „Realme“ atstovai kol kas neatskleidė. Kaip bebūtų, daugiau informacijos apie naująjį „Narzo 70 Pro 5G“ modelį turėtų paaiškėti jau artimiausiu metu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas