„Realme“ keičia bendrovės šūkį bei pagrindinį fokusą: nuo šiol bus orientuojamasi į jaunuosius telefonų pirkėjus

Kinijos kompanija „Realme“, kuri priklauso „Oppo“ bendrovei, į išmaniųjų telefonų rinką įsiveržė lyg viesulas. Vos per keletą metų šis gamintojas įsitvirtino rinkoje ir dabar yra puikiai žinomas daugeliui. Jeigu šio gamintojo dar kas nors ir nežinojo – tai dabar tikrai žinos visi.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Realme“ keičia bendrovės šūkį bei pagrindinį fokusą: nuo šiol bus orientuojamasi į jaunuosius telefonų pirkėjus

2018 metų gegužės mėnesį debiutavo pirmasis „Realme“ išmanusis telefonas, kuomet buvo pristatytas „Realme 1“ modelis. Tuomet šis prekinis ženklas veikė po „Oppo“ vardu, o dabar ji yra dalinai atskira bendrovė. Kad „Realme“ populiarumas nuolat auga – nėra didelė naujiena.

Lyg uraganas į išmaniųjų rinką įsiveržusi bendrovė dabar pasidalino naujienomis apie atnaujintą šūkį. Nuo šiol „Realme“ naudos šūkį – „Make it real“. Kinijos kompanijos vadovas taip pat atskleidė, jog šiemet bus iš naujo apibrėžti prekinio ženklo standartai. Teigiama, kad dabar bus orientuojamasi į prekinį ženklą, o ne galimybes, siekdama būti prekės ženklu, kuris rezonuoja su jaunais vartotojais.

„Realme“ išmaniųjų telefonų rinkoje egzistuoja daugiau nei penkerius metus ir dabar bus siekiama pereiti prie labiau įtraukiančios ir ekspansyvios bendrovės įvaizdžio, į kurį bus investuojama daugiau laiko. Kompanijos vadovas Sky Li taip pat pažymėjo, jog ketinama optimizuoti įmonės logotipą, tačiau ką tai turėtų reikšti – neatskleidžiama.

Priminsime, jog „Realme“ dar praėjusių metų lapkritį perkopė 200 mln. parduotų išmaniųjų telefonų ribą, o tokius rezultatus pavyko pasiekti vos per penkerius metus. Tokiomis naujienomis pasidalino bendrovės vadovas Sky Li. Tai reiškia, jog šios Kinijos bendrovės perdavimai siekė maždaug 40 mln. per metus, neatsižvelgiant, kad pirmieji metai nebuvo itin sėkmingi.

Žinoma, „Realme“ sustoti neketina ir jau kuris laikas kalbama apie planus pristatyti sulenkiamus išmaniuosius telefonus. Pastaruoju metu pristatoma vis daugiau tokių įrenginių, o savo progos ketina nepraleisti ir „Realme“.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas