„Realme Narzo 70 Pro 5G“ išmanusis telefonas pasiūlys išskirtines galimybes: valdyti šį įrenginį bus galima jo net neliečiant, sužinokite, kaip tai veiks

Lyg uraganas į išmaniųjų rinką įsiveržusi Kinijos bendrovė „Realme“ dabar pasidalino naujienomis apie atnaujintą šūkį. Nuo šiol kompanija naudos šūkį – „Make it real“. Kinijos kompanijos vadovas taip pat atskleidė, jog šiemet bus iš naujo apibrėžti prekinio ženklo standartai.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Realme Narzo 70 Pro 5G“ išmanusis telefonas pasiūlys išskirtines galimybes: valdyti šį įrenginį bus galima jo net neliečiant, sužinokite, kaip tai veiks

Kinijos kompanija „Realme“ naujus metus pradeda ne tik su nauju šūkiu, tačiau jau netrukus turėtų debiutuoti ir dar vienas naujas išmanusis telefonas. Šiemet bendrovė pristatė jau keletą įrenginių, o kovo mėnesį bus pristatytas ir naujasis „Narzo 70 Pro 5G“ modelis.

„Realme“ atstovai neatskleidė daug informacijos apie naująjį išmanųjį telefoną, tačiau patvirtino, jog įrenginys turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Čia bus naudojamas „Sony IMX890“ sensorius su optiniu vaizdo stabilizavimu.

Dabar aiškėja, jog naujasis įrenginys pasiūlys ir telefono valdymą atliekant gestus ore. „Air Gesture“ funkcija vartotojams leis valdyti savo išmanųjį neturint jokio fizinio kontakto su pačiu prietaisu.

Skelbiama, jog naujoji funkcija palaikys daugiau nei 10 skirtingų gestų tipų, o valdymas gestais bus prieinamas ir trečiųjų šalių programėlėse, įskaitant su vaizdo įrašais susijusias aplikacijas, kuriose „Air Gesture“ leis naudotojams nykščiu pamėgti vaizdo įrašą arba gestu „OK“ įtraukti vaizdo įrašą į mėgstamiausiųjų sąrašą.

Priminsime, jog bendrovės paskelbtos nuotraukos atskleidžia ir tai, jog naujasis „Realme Narzo 70 Pro 5G“ turės plokščią ekraną ir šonines briaunas, o nugarėlėje rasime apvalų kamerų iškilimą. Išmanusis telefonas veikiausiai turės tris kameras, ką galima pastebėti pateikiamoje nuotraukoje.

Kaip jau minėjome, išmanusis telefonas turėtų būti pristatytas kovo mėnesį, tačiau tikslios datos „Realme“ atstovai kol kas neatskleidė. Kaip bebūtų, daugiau informacijos apie naująjį „Narzo 70 Pro 5G“ modelį turėtų paaiškėti jau artimiausiu metu.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas