Rudenį pasirodantys naujieji „iPhone 16“ telefonai pasiūlys naują mygtuką: aiškėja, kokias galimybes jie pasiūlys, o tai turėtų patikti fotografijos mėgėjams

JAV technologija bendrovė „Apple“ dar visai neseniai pristatė naujuosius „iPhone 15“ serijos išmaniuosius telefonus. Vos tik pasirodžius šiems įrenginiams – pasirodė įvairiausių kalbų apie 2024 metų pabaigoje debiutuosiančius „iPhone 16“ modelius.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Rudenį pasirodantys naujieji „iPhone 16“ telefonai pasiūlys naują mygtuką: aiškėja, kokias galimybes jie pasiūlys, o tai turėtų patikti fotografijos mėgėjams

Internete jau kuris laikas kalbama apie „iPhone 16“ serijos išmaniuosius telefonus, o visai neseniai pasirodė ir „iPhone 16 Pro“ bei „iPhone 16 Pro Max“ maketai, kurie sukurti pagal „Apple“ bandomus prototipinius variantus.

Abu prietaisai atrodo identiški savo pirmtakams, o pagrindiniai pokyčiai yra didesnė ekrano įstrižainė ir dešinėje pusėje, po įjungimo mygtuku, pridėtas fotografavimo mygtukas. Teigiama, kad jis bus įmontuotas visuose „iPhone 16“ serijos modeliuose.

Naujasis „iPhone“ mygtukas leis užfiksuoti nuotraukas ar pradėti vaizdo įrašo fiksavimą. Jo veikimas bus itin paprastas – šiek tiek spustelėjus jūs galėsite fokusuoti vaizdą, o įspaudus jį pilnai – užfiksuoti nuotrauką ar pradėti vaizdo įrašą.

Priminsime, jog „Apple“ šių metų rudenį planuojamas pristatyti „iPhone 16 Pro“ pasiūlys didžiulius kamerų atnaujinimus. Išmanusis telefonas turėtų gauti tetraprismę priartinimo kamerą, kuri šiuo metu naudojama „iPhone 15 Pro Max“. Atnaujinimo sulauks ir plataus kampo kamera.

„iPhone 16 Pro“ modelis turėtų būti aprūpintas 48 MP plataus kampo kamerą su 1/2.55 colio sensoriumi, kuris pakeis iki šiol naudotą 12 MP objektyvą. Tiesa, nors ši kamera ir sulauks atnaujinimo, tačiau vartotojų telefonuose vis tiek bus išsaugomos 12 MP raiškos nuotraukos.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas