„Samsung Galaxy Flip6“ revoliucinių naujovių nepasiūlys, tačiau keletas svarbių pakeitimų tikrai bus, sužinokite, kokie jie

Sulenkiamų išmaniųjų telefonų populiarumas nuolat auga. Prie to, žinoma, nemažai prisideda vis didėjanti pasiūla, o taip pat ir nuolat tobulėjančios technologijos, kurios suteikia vis geresnę naudojimo patirtį.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung Galaxy Flip6“ revoliucinių naujovių nepasiūlys, tačiau keletas svarbių pakeitimų tikrai bus, sužinokite, kokie jie

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ yra užtikrinta sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderė. Bendrovė kasmet pristato naujus „Galaxy Fold“ ir „Galaxy Flip“ linijų įrenginius. Šių metų rugpjūtį pasirodantys „Samsung Galaxy Fold6“, o taip pat ir „Galaxy Flip6“ išmanieji telefonai gali naudoti vadinamąją „Ironflex“ technologiją.

Internete sklando patys įvairiausi gandai apie „Galaxy Fold6“ sulenkiamą išmanųjį telefoną, o dabar pasirodė ir daugiau informacijos apie atlenkiamą „Samsung Galaxy Flip6“ modelį. Praėjusiais metais modelis pasiūlė nemažai pokyčių, tačiau šįmet didelių naujovių čia neišvysime.

Naujasis „Galaxy Flip6“ turėtų būti 165,0 x 71,7 x 7,4 mm dydžio, kas yra labai panašu į 2023 metais pristatytą „Galaxy Flip5“. Tiesa, naujasis variantas bus kiek storesnis, o tai sufleruoja ir talpesnę jo bateriją. Neoficialiais duomenimis, šiemet pasirodantis įrenginys turės 4 000 mAh talpos bateriją.

Papildomas storis taip pat galėtų padėti sumažinti sulenkimo plotą, nes liks daugiau vietos lankstomam vyrui, todėl sulankstytas ekranas bus mažiau apkrautas. Kaip jau minėjome, čia turėtų būti panaudota „Ironflex“ technologija, tačiau daugiau informacijos apie tai nėra pateikiama.

„Samsung Galaxy Flip6“ turėtų pasižymėti 6,7 colių įstrižainės atlenkiamu ekranu, o išorinėje dalyje rasime 3,4 colių įstrižainės ekraną. Greta jo turėtų būti įmontuotos ir dvi kameros, o pagrindinė jų turės 50 MP raiškos vaizdo jutiklį.

Naujasis „Galaxy Flip“ serijos išmanusis telefonas turėtų būti pristatytas rugpjūčio mėnesį, kuomet debiutuos ir „Samsung Galaxy Fold6“. Deja, tačiau tikslesnė pristatymo data kol kas nėra žinoma.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas