„Samsung“ pristato „Galaxy XCover7“ ir „Galaxy Tab Active5“: naujasis duetas, skirtas produktyviai darbo dienai net ir sudėtingiausiomis sąlygomis

Pranešimas spaudai

2024-01-11, 09:00

0 komentarų

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ paskelbė apie naujus „Galaxy XCover7“ ir „Galaxy Tab Active5“ įrenginius – įmonėms pritaikytus išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
„Samsung“ pristato „Galaxy XCover7“ ir „Galaxy Tab Active5“: naujasis duetas, skirtas produktyviai darbo dienai net ir sudėtingiausiomis sąlygomis

Šie įrenginiai išsiskiria savo atsparumu – jie sukurti taip, kad atitiktų specifinius poreikius, įskaitant darbą lauke ar darbo sąlygas, kurios reikalauja universalumo ir saugumo.

Abu įrenginiai užtikrins didesnį mobilumą su 5G ryšiu, našesniu procesoriumi ir padidinta atmintimi. Be to, „XCover7“ išmanusis telefonas turi naują galingą galinę kamerą, pasižymi didesniu ekranu bei jo raiška, o „Tab Active5“ turi režimą be baterijos, todėl naudotojai galės dirbti įvairiomis sąlygomis.

Patikimi, našūs ir patvarūs, šie įrenginiai gali patenkinti įvairių įmonių bei pramonės šakų, įskaitant gamybos, sveikatos priežiūros, mažmeninės prekybos ir vyriausybės institucijų, poreikius. Šiandien įmonės susiduria su įvairiausiais iššūkiais, kaip nuolatinis greitis, saugumo grėsmės ar panašiai, tačiau lygiai taip pat mūsų dienomis atsiranda ir vis daugiau technologinių galimybių, todėl reikalingi įrenginiai, kurie atitiktų visus dinamiškus poreikius“, – sako Vaidas Bielinis, „Samsung Electronics Baltics“ pardavimų verslui vadovas.

„Todėl sukūrėme „Galaxy XCover7“ ir „Galaxy Tab Active5“ – geriausius atsparius įrenginius, skirtus darbui sudėtingomis sąlygomis. Šie įrenginiai yra ne tik galingi ir universalūs, bet ir patvarūs bei saugūs, todėl tiks darbuotojams, kuriems reikia išlaikyti ryšį, produktyvumą ir saugumą bet kokioje situacijoje.“

Išskirtinis patvarumas ir ilgaamžiškumas

„Galaxy XCover7“ ir „Galaxy Tab Active5“ įrenginiai sukurti taip, kad atlaikytų sudėtingas darbo sąlygas. Abiejų įrenginių, kartu su prie „Tab Active5“ planšetinio kompiuterio pridedamu rašikliu „S Pen“, atsparumas vandeniui ir dulkėms įvertintas IP68 klase1, todėl jie yra tinkami ekstremalioms darbo sąlygoms, pavyzdžiui, statybų aikštelėse ar mažmeninės prekybos sandėliuose. Išmanusis telefonas yra atsparus smūgiams nukritus iki 1,5 m, o planšetinis kompiuteris gali atlaikyti kritimą iš 1,8 m aukščio, kai naudojamas apsauginis dėklas.2

„Galaxy XCover7“ ir „Galaxy Tab Active5“ atitinkamai turi „Corning® Gorilla® Glass Victus®+“ ir „Corning® Gorilla® Glass 5“ stiklus, kurie padidina patvarumą ir atsparumą įbrėžimams. Įrenginių ekranuose taip pat galima reguliuoti jutiklinį jautrumą, 3 todėl juos lengva naudoti darbuotojams, dėvintiems pirštines. Dėl šių specifikacijų „Samsung Galaxy“ atsparūs įrenginiai sukurti taip, kad atlaikytų nepalankias oro sąlygas ar panašius pavojus, todėl puikiai tinka įvairių profesijų darbuotojams.

Sklandus darbas net ir ekstremaliomis sąlygomis

Naujieji „Samsung Galaxy“ įrenginiai užtikrina nenutrūkstamą darbą, suteikdami darbuotojams reikiamą pagalbą ir ryšį net ir sudėtingomis sąlygomis. Ilgas dienas lauke ar gamykloje dirbantys darbuotojai, naudojantys „Galaxy XCover7“ ir „Tab Active5“, gali naudotis greituoju įkrovimu,4 kad sumažintų laiko švaistymą tarp įkrovimų ir padidintų produktyvumą. Abiejuose įrenginiuose taip pat yra keičiamos baterijos, kurios padeda sumažinti prastovą darbo vietoje.5

„Galaxy Tab Active5“ gali veikti režimu „No Battery Mode“.6 Taip darbuotojai gali naudotis įrenginiu be pertraukos, pavyzdžiui, keliaujant ar transporto priemonėse, o karštoje aplinkoje išsaugoti akumuliatoriaus būklę.

Abu įrenginiai gali būti puikūs pagalbininkai logistikos, prekybos sektoriui, kai reikia priimti mokėjimus čia ir dabar. Šiandieninės technologijos leidžia atlikti transakcijas su „Galaxy XCover7“ ir „Tab Active5“, nenaudojant stacionarių kasos aparatų. Tai leidžia sutaupyti įmonės išlaidas ir neapkrauti darbuotojų skirtingais įrenginiais.

Sukurta siekiant padidinti našumą ir saugumą

„Samsung“ atsparūs įrenginiai taip pat sukurti taip, kad padidintų produktyvumą, o darbas neįprastomis sąlygomis būtų sklandus. Padidintas garsiakalbio garsumas7 riboja sumaištį darbo vietose, programuojami klavišai8 suteikia galimybę naudoti sparčiuosius klavišus, o greitas brūkšninių kodų nuskaitymas naudojant „Knox Capture“9 supaprastina darbą sandėlyje ar mobiliosiose prekybos vietose.

„Galaxy XCover7“ ir „Galaxy Tab Active5“ taip pat yra suderinami su įvairiais trečiųjų šalių priedais10 – įvairiais funkciniais dėklais, įkrovimo laikikliais ir dar daugiau.

Pirmą kartą „Samsung“ įrenginiai „Galaxy XCover7“ ir „Galaxy Tab Active5“ palaiko „Samsung Knox Vault“ technologiją.11 Įgyvendindami „Samsung Galaxy“ įsipareigojimą pritaikyti galingas apsaugos priemones ne tik flagmanuose, įmonių klientai dabar turi dar didesnį pasirinkimą, kokius įrenginius gali saugiai naudoti savo verslo poreikiams tenkinti. „Knox Vault“ padeda apsaugoti svarbiausius šių įrenginių duomenis, įskaitant užrakinto ekrano informaciją, pavyzdžiui, PIN kodus ir slaptažodžius.

Abu modeliai turi įtrauktą 1 metų „Knox Suite“ licenciją, kuri verslui leis centralizuotai valdyti ir apsaugoti naudojamus įrenginius bei analizuoti dienos metu vykstančius procesus, tokius kaip baterijos statusas, naudojamos aplikacijos ir neatitikčių žurnalai.

Naujuosius „Galaxy XCover7“ ir „Galaxy Tab Active5“ įrenginius galima įsigyti nuo 2024 m. sausio mėn.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas