„Samsung“ ruošia naują technologiją, skirtą sulenkiamiems įrenginiams: aiškėja, ką ruošiamasi patobulinti ir kada sulauksime šio sprendimo debiuto

Sulenkiamų išmaniųjų telefonų populiarumas nuolat auga. Prie to, žinoma, nemažai prisideda vis didėjanti pasiūla, o taip pat ir nuolat tobulėjančios technologijos, kurios suteikia vis geresnę naudojimo patirtį.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Samsung“ ruošia naują technologiją, skirtą sulenkiamiems įrenginiams: aiškėja, ką ruošiamasi patobulinti ir kada sulauksime šio sprendimo debiuto

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ yra užtikrinta sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkos lyderė. Bendrovė kasmet pristato naujus „Galaxy Fold“ ir „Galaxy Flip“ linijų įrenginius. Dabar aiškėja, jog šių metų antroje pasirodantys atnaujinti modeliai gali naudoti naują technologiją.

Remiantis naujausia informacija, šių metų rugpjūtį pasirodantys „Samsung Galaxy Fold6“, o taip pat ir „Galaxy Flip6“ išmanieji telefonai gali naudoti vadinamąją „Ironflex“ technologiją. Nors technologinio sprendimo aprašymas ir nėra pateikiamas, patentuose minimas „sulankstomas OLED ekrano skydelis“, kuris skirtas ne tik išmaniesiems telefonams, bet ir planšetėms, nešiojamiesiems kompiuteriams ir išmaniesiems dėvimiesiems įrenginiams.

Tikėtina, kad tai bus nauja sulenkiamų ekranų technologija, ką ir sufleruoja „Ironflex“ pavadinimas. Sulenkiami „Samsung“ flagmanai turėtų sulaukti patobulinimų, kurie bus susiję su sulenkimo mechanizme naudojamais vyriais, o taip pat ir jų patvarumu. Būtent tai ir yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl naudotojai vis dar vengia tokio tipo įrenginių.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas