„Samsung“ šiemet gali pasiūlyti ilgai lauktą naujieną: jau visai netrukus gali debiutuoti gerokai pigesnis sulenkiamas telefonas

„Samsung“ lyderiauja ne tik išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau ir kuriant sulenkiamus įrenginius. Bendrovė kasmet pristato bent du naujus modelius – tai „Galaxy Flip“ ir „Galaxy Fold“. Artimiausiu metu ketinama dar labiau išplėsti tokių prietaisų asortimentą.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„Samsung“ šiemet gali pasiūlyti ilgai lauktą naujieną: jau visai netrukus gali debiutuoti gerokai pigesnis sulenkiamas telefonas

Vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų „Samsung“ kasmet pristato du sulenkiamus įrenginius. Šiemet mes turėtumėme išvysti „Galaxy Flip6“, o taip pat ir „Galaxy Fold6“ modelius, tačiau tai dar ne viskas. Internete jau kuris laikas kalbama apie pigesnį sulenkiamą įrenginį, o tokios naujienos galime sulaukti šiemet.

Pirmasis „Samsung“ sulenkiamas išmanusis debiutavo dar 2019 metais, o šiemet pagaliau galime sulaukti ir gerokai pigesnio „Galaxy Fold6“ modelio varianto. Neseniai buvo aptikti importo ir eksporto dokumentai, kurie patvirtina tokias kalbas. Juose randama informacija apie tris kodinius įrenginius, o visi jie – sulenkiami „Samsung“ prietaisai.

Deja, tačiau be kodinių pavadinimų daugiau nėra pateikiamos jokios informacijos. Įdomu tai, jog tikimasi, kad tai bus pigesnis „Galaxy Fold6“, nors anksčiau buvo nemažai pranešimų ir apie pigesnį „Galaxy Flip6“ įrenginį, kuris kainuotų maždaug 650 eurų.

Priminsime, jog „Samsung“ išsikėlė itin optimistinius tikslus – vienas pagrindinių tikslų bus parduoti 20 mln. „Galaxy Flip“ ir „Galaxy Fold“ serijos išmaniųjų telefonų. Tai yra dvigubai daugiau nei praėjusiais, mat pernai bendrovė pardavė tik maždaug 10 mln. šių prietaisų.

Verta paminėti, jog pernai „Samsung“ vadovai planavo parduoti maždaug 16 mln. sulenkiamų įrenginių. Kaip bebūtų, tokio tikslo įgyvendinti jau nebepavyks. Nepaisant to, Pietų Korėjos milžinė planuoja nemažus atnaujinimus, kurie turėtų pasiekti šiemet pasirodančius sulenkiamus įrenginius.

Kompanija sulaukia nemažai kritikos dėl mažai atnaujinimo sulenkiamų išmaniųjų telefonų dizaino. Pranešama, jog jau 2024 metais bendrovė turėtų ženkliai atnaujinti „Samsung Galaxy Fold6“ flagmano dizaino sprendimus. Teigiama, kad tokius pokyčius galimai įtakojo ir „Huawei“.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas