Telefonai

„Samsung“ telefonų savininkų laukia fantastiškos naujienos: jau netrukus sulauks didžiulių pasikeitimų, pasitikrinkite ar jie pasieks ir jus

„Samsung“ jau kuris laikas ruošiasi „One UI 6“ vartotojo sąsajos pristatymui. Pastaroji versija veiks su naujausia „Android 14“ operacine sistema ir tai yra bene laukiamiausia bendrovės naujiena šiemet.

„Samsung“ telefonų savininkų laukia fantastiškos naujienos: jau netrukus sulauks didžiulių pasikeitimų, pasitikrinkite ar jie pasieks ir jus

Jau dabar yra žinoma nemažai informacijos apie šį būsimą atnaujinimą, įskaitant galimą jo išleidimo datą ir numatomus įrenginius, kurie jį gaus pirmieji.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Nors „Android 14“ beta versijos naujinimas jau pasiekiamas daugiau nei 20 telefonų, „Samsung“ įrenginiai jo dar negavo, tačiau tai netrukus pasikeis. „Samsung“ uoliai ruošiasi „One UI 6.0“ pristatymui. Tikimasi, kad vėliau šiais metais „Samsung“ daugelyje savo įrenginių oficialiai pristatys naująją vartotojo sąsajos versiją.

Bendrovė yra įsipareigojusi užtikrinti, kad visi suderinami įrenginiai kuo greičiau gautų šį naujinimą. Nors kai kurie laimingi vartotojai gali tikėtis gauti beta versiją dar rugpjūtį, panašiai kaip ir praėjusiais metais išleista „One UI 5.0“, tikimasi, kad pilna versija bus išleista kiek vėliau.

Jau žinoma, kad naująją „One UI 6“ vartotojo sąsajos versiją tikrai gaus „Samsung Galaxy S21“ serijos bei naujesni bendrovės flagmanai. „Samsung“ analogišką atnaujinimą paruoš ir sulenkiamiems įrenginiams – tai „Galaxy Fold3“ ir „Galaxy Fold4“, o taip pat ir „Galaxy Flip3“ bei „Flip4“.

Tikėtina, kad „One UI 6“ atnaujinimo sulauks ir vidutinės klasės „Samsung“ išmanieji telefonai, o tarp jų – „Samsung Galaxy A73“, „Galaxy A72“, „Galaxy A54“, „Galaxy A53“, „Galaxy A52“, „Galaxy A34“, „Galaxy A33“, „Galaxy A24“, „Galaxy A14“, „Galaxy A13“ bei „Galaxy A04s“. Spėjama, kad atnaujinimas pasirodys šių metų pabaigoje arba kitų pradžioje.

Atnaujinimo gali tikėtis ir „Samsung Galaxy M54“, „Galaxy M53 5G“, „Galaxy M33 5G“, o taip pat ir „Galaxy M23“ išmanieji telefonai. „One UI 6“ gali atkeliauti ir „Galaxy F54“, „Galaxy F23“, „Galaxy F14 5G“ bei „Xcover 6 Pro“ modelius. Žinoma, visa ši informacija dar nėra patvirtinta oficialiai.

Atnaujintos vartotojo sąsajos sulaukę vartotojai gali tikėtis visų „Google“ atliktų pakeitimų ir patobulinimų, įskaitant atnaujintą bendrą meniu, patobulintą naršymą gestais, kalbos nuostatų personalizavimą programose ir daugybę naujų funkcijų užrakinimo ir pagrindiniame ekranuose, taip pat daug kitų patobulinimų. Tikimasi, kad su „Android 14“ bus įdiegta daug įdomių funkcijų. Tam tikrus „Samsung“ įrenginius jos pasieks greičiau nei tikėtasi, o laikui bėgant atsiras ir kituose modeliuose.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

4 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Valentui

Tai gal įsijung automatinį atnaujinimą. Pas mane S21 ir jau nuo metų pradžios yra. Kiekvieną mėnesį maždaug, po atnaujinimą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas