Telefonai

Susivienijo didžiausi telefonų gamintojai iš Kinijos: pasiūlytas sprendimas, kuris išspręs problemą su kuria susiduria daugelis

Nusipirkus naują išmanųjį telefoną daugeliui tenka susidurti su problema. Norint perkelti visas programėles ir kitą informaciją į naują įrenginį – dažnai būna ne pati lengviausia užduotis. Ir nors šiai dienai tokie perkėlimai tampa vis paprastesni, bet migruojant tarp skirtingų gamintojų – vis dar sudėtinga užduotis.

Susivienijo didžiausi telefonų gamintojai iš Kinijos: pasiūlytas sprendimas, kuris išspręs problemą su kuria susiduria daugelis

Siekiant išspręsti problemą, kuomet vartotojai migruoja tarp skirtingų gamintojų sukurtų išmaniųjų telefonų, trys Kinijos milžinės susivienijo tam, jog sukurtų bendrą sprendimą. „Xiaomi“, „Oppo“ ir „Vivo“ dabar pasiūlys savo gerbėjams lengvą duomenų perkėlimą tarp šių bendrovių produkcijos.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Iki šiol vartotojai gali be didesnio vargo persikelti nuotraukas bei kontaktus tarp šių Kinijos bendrovių įrenginių, tačiau nuo šiol galimybės bus gerokai išplėstos. Skelbiama, jog migruojant tarp kompanijų įrenginių bus nesudėtinga perkelti ir programėles bei visą kitą informaciją – skambučių išrašą, žinutes ir pan. Nuo šiol šis procesas turėtų būti toks pats paprastas kaip perkeliant duomenis iš vieno į kitą, to paties gamintojo, įrenginį.

Tiesa, bent jau kol kas tokia galimybė bus pasiūlyti „Xiaomi“, „Oppo“ ir „Vivo“ išmaniųjų telefonų savininkams Kinijoje. Kol kas nėra pateikiamos ar ši naujiena pasieks ir vartotojus Europoje ar kituose regionuose.

Verta paminėti ir tai, jog panašią galimybę suteikia ir „Google“, kuri palengvina vartotojų migraciją tarp skirtingų gamintojų. Kaip bebūtų, „Android“ telefonuose randamos standartinės migracijos funkcijos nėra tobulos ir dažniausiai tai gali kainuoti daug laiko, o norimo rezultato taip ir negausime.

Telefonai.eu

Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Temos

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas