„Xiaomi” netikėtai išleido naują beveik metų senumo telefono versiją: galimai žinome priežastį

Vakar oficialiame „Xiaomi” „Twitter” kanale pasirodė pranešimas apie naują specialaus leidimo tarptautinei rinkai skirtą „Redmi Note 8 Pro” versiją. Tokie veiksmai išmaniųjų telefonų pramonėje nėra nauji - įvairius ypatingus modelius gamintojai leidžia ganėtinai dažnai, siekdami vėl sužadinti priblėsusį vartotojų susidomėjimą, tačiau stebina faktas - „Redmi Note 8 Pro” yra beveik metų senumo ir netgi turi įpėdinį - „Redmi Note 9 Pro”.

Tai kuo tas naujas variantas ypatingas? Niekuo, išskyrus nauja spalva. „Xiaomi” dukterinė bendrovė pasirinko vasarišką ir šiuo metu labai madingą „Coral Orange” atspalvį, tačiau net ir tai nėra naujiena - Kinijoje jau nuo sausio siūloma „Twilight Orange” versija yra identiška šiam tarptautinės rinkos modelio variantui.

Taigi, „Redmi Note 8 Pro” šiuo metu galima įsigyti net 5 spalvų - „Electric/Deep Blue”, „Gamma/Forest Green”, „Halo/Pearl White” ir „Shadow Black/Mineral Gray”. Deja, daugelyje rinkų vienas ar kitas variantas nesiūlomas. Dar įdomiau, jog „Xiaomi”, anonsavusi naują „Redmi Note 8 Pro” spalvą, nepaskelbė, kuriose šalyse juo bus prekiaujama.

Na, tai kodėl „Xiaomi” nusprendė naujais rūbais aprengti jau beveik savo amžių atgyvenusį modelį? Priežastis - labai paprasta. „Redmi Note 8 Pro” nuo išleidimo pradžios spėjo atpigti, bet dėl pajėgaus „MediaTek G90T” procesoriaus vis dar išlieka vienu galingiausių savo kainų kainų kategorijoje. Tą patvirtina ir „AnTuTu”, išrinkusi „Redmi Note 8 Pro” geriausią kainos/galios santykį turinčiu išmaniuoju telefonu 2020 metų liepos mėnesį.

Jei norite apie „Redmi Note 8 Pro” sužinoti daugiau, kviečiame spausti šią nuorodą ir skaityti detalią jo apžvalgą.


Kol kas komentarų nėra.