Ilgąjį savaitgalį leidžiantiems namuose – serialai, kuriuos privalo pamatyti nedelsiant

Pranešimas spaudai

2023-04-29, 08:52

0 komentarų

Kai nuolatos skubame ir bėgame iš vieno susitikimo į kitą, grįžę namo norime paprasčiausiai prigulti ant sofos ir įsijungti televizorių. Nors 9 iš 10 lietuvių dažniausiai žiūri įprastą televiziją, sparčiai populiarėja ir turinio platformos, suteikiančiomis galimybę stebėti populiariausius šių dienų serialus ar filmus.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Ilgąjį savaitgalį leidžiantiems namuose – serialai, kuriuos privalo pamatyti nedelsiant

„Samsung OLED“ televizorių kampanijai skirtos apklausos duomenimis, daugiau nei trečdalis lietuvių yra įsigiję vaizdo turinio platformų prenumeratą. Tautiečiai dažniausiai naudojasi „Netflix“ (73 proc.) ir „Youtube TV“ (83 proc.) paslaugomis. Kiek rečiau žiūri „HBO“ (22 proc.), „Amazon Prime Video“ (9 proc.) ir „Disney Plus“ (6 proc.) turinio platformas.

Įdomu ir tai, kad net 8 iš 10 prenumeratorių turinio platformas renkasi serialų peržiūrai, todėl dalijamės geriausių serialų, puikiai tinkančių ilgajam savaitgaliui, rekomendacijomis.

Dramos mėgėjams

Jeigu gerai britiškai komedijai suteiksime tragedijos prieskonį, gausime puikiai vertinamą serialą „Nepritampanti“ (angl. Fleabag). Istorija pasakoja apie viduriniosios klasės atstovę, kuri patiria sunkumų tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Serialas nepalieka abejingų.

Pagrindinės veikėjos vaidmenį įkūnijusi aktorė Phoebe Waller Bridge žiūrovams dovanoja nepamirštamą pasirodymą, besiremiantį saviironija, asmeniniu tragizmu, siekiu iš paskutiniųjų pagauti sėkmę. Visa tai paverčia ją neapsakomai žavia ir artima kiekvienam iš mūsų. Serialą peržiūrėti galite „Amazon Prime Video“ platformoje.

Distopinis romanas virtęs serialu

Šiek tiek bauginantis, emociškai sudėtingas ir galimai pranašiškas „Tarnaitės pasakojimas“ (angl. Handmaid‘s Tale), paremtas kanadietės Margaret Atwood romanu. Sulaukęs ne vieno prestižinio kino apdovanojimo, šis serialas yra vienas iš svarbiausių pastorojo dešimtmečio televizijos projektų.

Totalitarinė Gileado visuomenė, kurią sukūrė krikščionys fundamentalistai, tampa siužetine serialo linija. Dažnam žiūrovui bus sunku priimti, kad tai, kas rodoma televizoriaus ekrane, gali būti tikra, nors serialas ir kupinas užuominų į šiandieninį pasaulį. Tačiau tai nepaneigia serialo sėkmės, kadangi kiekvienas naujai pasirodantis sezonas muša žiūrimumo rekordus. Serialas prieinamas „Disney Plus“ platformos prenumeratoriams.

Animacija suaugusiems

Kas sakė, kad animacija skirta tik vaikams? Įsijungusieji „BoJack Horseman“ animacinį serialą įsitikins, kad ji puikiai tinka ir saugusiems. Serialas neleidžia nuobodžiauti ar atsitraukti, veiksmas visuomet rutuliojasi į priekį, istorija kuriama kartu su žiūrovu. Serialas įtraukia ne tik savo subtiliu humoru, bet ir vizualiniais sprendimais, režisūra.

Didžiausia komedijos stiprybė – tiksliai pavaizduotas gyvenimas sergant depresija. Pagrindinis veikėjas BoJackas ilgus metus gyveno malonumų kupiną įžymybės gyvenimo būdą, tačiau šiandien spindesio ir pramogų likę nedaug. Siekdamas išpirkti praeities nuodėmes, BoJackas atlieka „Oskaro" vertą, karjerą keičiantį vaidmenį. Kaip jam sekasi – sužinosite peržiūrėję serialą „Netflix“ platformoje.

Sukurkite geriausią žiūrėjimo patirtį

Tam, kad maksimaliai įsitrauktumėte į serialo eigą, svarbus ne tik įdomus turinys, bet ir kokybiškas vaizdas. „Samsung“ atliktos apklausos duomenimis, realistišką vaizdą, kaip vieną iš svarbiausių televizoriaus privalumų, įvardija net 54 proc. respondentų. Net keturiems iš dešimties taip pat yra svarbus platus atvaizduojamų spalvų spektras ir geras kontrastas. O galimybę žiūrėti televizorių iš bet kurio kampo vertina net trečdalis apklausoje dalyvavusių TV žiūrovų.

Visus šiuos poreikius atliepti gali OLED technologijos televizoriai. Vienas iš pagrindinių šių televizorių privalumų – ypač sodriai atvaizduojama juoda spalva ir ryškūs kitų spalvų atspalviai. Naujausių OLED televizorių veikimas pagrįstas ir dirbtiniu intelektu, todėl įrenginys automatiškai pagerina prastesnės kokybės vaizdo įrašus ir paryškina net pačias smulkiausias detales.

Be to, OLED televizoriaus ekranas puikiai matomas iš bet kurio žiūrėjimo kampo. Visai nesvarbu, kokia poza įsitaisysite ant savo sofos – vaizdas bus kokybiškas ir ryškus, o serialų žiūrėjimas – dar malonesnis.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas