Nepraleiskite progos! Vienas geriausių „PlayStation“ žaidimų dabar yra dalinamas nemokamai

Rokas Gaidys

2021-04-21, 09:33 (atnaujinta 2023-01-17, 15:23)

0 komentarų
Nepraleiskite progos! Vienas geriausių „PlayStation“ žaidimų dabar yra dalinamas nemokamai

Jau nuo vakar atviro pasaulio žaidimas „Horizon: Zero Dawn Complete Edition“ yra dalinamas visiems „Playstation“ savininkams nemokamai konsolės internetinėje parduotuvėje. Tai yra dar vienas nuo kovo „Sony“ organizuojamos inciatyvos „Play at Home“, kurios tikslas skatinti žaidėjus pasilikti namuose, narys. Seniau šioje programoje taip pat buvo galima nemokamai pasiimti „Ratchet & Clank“ ir „Uncharted: The Nathan Drake Collection“ ir tai įrodo, kad vieni iš didžiausių žaidimų kūrėjų tikrai nesimėto žodžiais. Apie šias dalybas buvo paskelbta dar kovą ir be 9-nių indie žanro žaidimų buvo pranešta ir būtent apie „Horizon: Zero Dawn“.

Trumpai apie patį žaidimą, tai „Horizon: Zero Dawn“ veiksmas vyksta post-apokaliptiniame pasaulyje maždaug po tūkstančio metų nuo dabar. Vykęs karas tarp mašinų ir žmonių beveik išnaikino visos planetos gyventojus ir dabar praėjus daugybei metų jie po truputį atsigauna, o visi praeitos civilizacijos pasiekimai dabar jau liko užmiršti. Kadaise buvę įspūdingi miestai dabar tėra apleisti, sugriuvę ir juose dabar jau karaliauja mašinos/robotai. Čia ir prasideda veiksmas, kai herojei Aloy yra patikima užduotis- išsaugoti visą žmoniją nuo antrojo sunaikinimo.

Ši akcija prasidėjo jau vakar ir tęsis iki pat gegužės 14-os dienos, tačiau pasiėmę šį žaidimą dabar jį galės turėti visam laikui. Čia nėra apsiribojama tik originaliąja versija, nes prie jos bus pridėtas ir „The Frozen Wilds“ papildinys. Šiuo metu sklando kalbos apie projekto antrosios dalies, kuri turėtų pasirodyti per didžiąsias metų šventes nukėlimą, tai reiškia, kad visi norintys prisivyti, suprasti istoriją ar paprasčiausiai išbandyti pilną versiją, dabar gali laisvai ir svarbiausia nemokamai tai padaryti. Taip pat svarbu paminėti, kad nepaisant to, jog tai yra „PlayStation 4“ žaidimas, bet ir „PlayStation 5“ savininkai taip pat juo gali mėgautis.

Ir čia nėra geriausia naujiena, nes panašu, kad „Sony“ nesustos ir toliau vykdys šią iniciatyvą, o tai reiškia, kad nemokami žaidimai gali būti dalinami iki pat vasaros pabaigos. Pasirodė gandai, kad šiuo metu jų planuose yra mano karūnuotas geriausias praėjusių metų žaidimas, tačiau tai parodys tik laikas. Smagu matyti, kad „Playstation“ suteikia galimybę išbandyti savo ekskliuzyvus visiems šių konsolių savininkams, o tiems, kas lieka nepatenkinti šiais žaidimais, tai galite paprasčiausiai jų neimti.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas