Geros žinios asmeninių kompiuterių savininkams „Marvel‘s Spider-Man“ jau greitai pasieks ir Jus

Geros žinios asmeninių kompiuterių savininkams „Marvel‘s Spider-Man“ jau greitai pasieks ir Jus

Rokas Gaidys

, atnaujinta 2022-06-09, 12:19

Paskutiniais metais „Sony“ vis dažniau savo ekskliuzyvus išleidžia ir asmeninių kompiuterių platformoje ir panašu, kad greitu metu apsukų mažinti tikrai neketina. Pavyzdžių tikrai toli ieškoti nereikia, nes užtenka pažvelgti į šių metų pradžioje pristatytą „God of War“, kuris iki šiol yra aptarinėjamas. Atrodytų, kad kažkaip sunkoka būtų tai perspjauti, tačiau „PlayStation“ yra pasiryžę tai padaryti. Dabar atėjo sekančio projekto eilė ir pasirinkimas buvo ganėtinai netikėtas, tai yra 2018-ųjų „Marvel‘s Spider-Man“ „remastered“ versija.

Šia informacija „PlayStation“ pasidalino vakar vykusiame „State of Play“ renginyje, kuriame nuolatos yra pristatomi naujausi studijos projektai. Iki dabar šis žaidimas vien tik konsolėms buvo parduotas daugiau nei 33 milijonus kartų ir panašu, kad „Marvel“ gerbėjai šį skaičių dar gerokai padidins. Oficialiame pristatyme yra nurodyta, kad „Marvel‘s Spider-Man Remastered“ (ta pati versija, kuria jau dabar gali mėgautis „PlayStation 5“ savininkai) asmeninius kompiuterius pasieks jau šių metų rugpjūtį. Savaime suprantama, kad be bazinio žaidimo taip pat bus pridėti ir visi 3 papildiniai. Bent jau rašymo metu nėra žinoma visos šios versijos kaina, tačiau mano manymu ji prasidės nuo 50 eurų (kaip ir „God of War“).

Šios naujienos tik

marvels-spider-man-remastered-800x500-3

rai turėtų būti teigiamai priimtos iš asmeninių kompiuterių savininkų perspektyvos, tačiau tai tarsi išryškina pagrindinius skirtumus tarp „Sony“ ir „Microsoft“ požiūrio į juos. „Xbox“ išleidžia savo projektus stacionarams tuo pačiu metu, kaip ir konsolėms, o „PlayStation“ palaukia bent porą metų. Kad ir kaip ten bebūtų, tačiau jau dabar yra akivaizdu, kad pastarieji vis rimčiau žiūri į asmeninių kompiuterių rinką. Kalbant apie patį „Marvel‘s Spider-Man Remastered“ tai gali būti puiki proga ir vėl prisitraukti naujų pirkėjų konsolėms, nes jau kitais metais greičiausiai pasirodys oficialus šio projekto tęsinys „Marvel‘s Spider-Man 2“, kuris bus skirtas jau tik „PlayStation“ žaidimų kompiuteriams.

Taip pat žiūrint į tai, kad čia yra dar vienas „Insomniac“ projektas, panašu, jog studija ir toliau tiesiog varo į priekį visomis keturiomis. Per daugiau nei 1,5 metų tai jau yra trečias jų išleidžiamas žaidimas (po „Ratchet and Clank: Rift Apart“ ir „Spider-Man: Miles Morales“), o ir per ateinančius dvejus metus be jau anksčiau paminėtų taip pat pasirodys ir „Wolverine“ projektas, tačiau apie jį bent jau šiuo metu informacijos tikrai nėra labai daug.

„Marvel‘s Spider-Man Remastered“ asmeninių kompiuterių savininkus pasieks jau rugpjūčio 12-ą dieną.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas