Žaidimai

Žaidimų gerbėjams tai nepatiks: antrus metus iš eilės atšaukta E3 paroda

Žaidimų gerbėjams tai nepatiks: antrus metus iš eilės atšaukta E3 paroda

ESA išsiuntė elektroninį laišką savo nariams, kuriame patvirtino, kad šiemet „E3“ renginio nebus. Organizacija aiškina, kad renginys paprasčiausiai „nesulaukė ilgalaikio susidomėjimo, būtino norint jį surengti taip, kad būtų parodytas mūsų pramonės dydis, jėga ir poveikis“.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.

Praėjusiais metais Pramoginės programinės įrangos asociacija (angl. Entertainment Software Association, ESA) patvirtino, kad atšaukia „E3 2022“, tačiau pažadėjo kitais metais grįžti prie gyvos parodos formato. Tačiau nuo to laiko daugelis leidėjų pradėjo rengti savo internetinius renginius, ir panašu, kad šis formatas nugalėjo fizinę parodą.

„Aliexpress“ nuolaidos iki 70%. Spauskite čia.
Telefonai.eu

Tai yra trumpa naujiena, kuri skirta informuoti apie tam tikrą įvykį. Mūsų pateikiamos trumpos žinios skirtos skubantiems ir norintiems gauti tik konkrečią informaciją apie tai kas įvyko. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas