Jau dabar prasideda Juodojo penktadienio išpardavimai: nuolaidų kodai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas bei patarimai, kaip rasti pačias pigiausias prekes

Lapkritis – didžiausių metų išpardavimų mėnuo. Dar visai neseniai praūžė Vienišių dienos išpardavimų maratonas, o jau netrukus prasidės Juodojo penktadienio maratonas. „Black Friday“, kuris mūsų šalyje puikiai žinomas kaip Juodasis penktadienis vyksta kiekvienais metais, ketvirtąjį lapkričio penktadienį.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Jau dabar prasideda Juodojo penktadienio išpardavimai: nuolaidų kodai, kuriuos privalo žinoti kiekvienas bei patarimai, kaip rasti pačias pigiausias prekes

Nors išpardavimų maratono pavadinimas sufleruoja, jog didžiausios nuolaidos turėtų būti taikomos tik penktadienį, tačiau daugelis internetinių parduotuvių geriausius savo pasiūlymus pateikia gerokai anksčiau. Ne išimtis ir lietuvių pamėgta „Aliexpress“ platforma, kur išpardavimai prasideda jau dabar.

„Aliexpress“ platformoje Juodojo penktadienio išpardavimai prasideda jau dabar ir tęsis iki pat lapkričio 29 dienos, o pačius geriausius pasiūlymus galite rasti paspaudę čia. Verta paminėti, jog čia rasite ne tik produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos, bet ir specialus nuolaidos kodus, kurie suteiks papildomas nuolaidas.

  • Papildoma 9 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 75 eurus taikoma su kodu 23AE10. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 19 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 140 eurų taikoma su kodu 23AE20. Spauskite čia, kad panaudoti.
  • Papildoma 47 eurų nuolaida perkant „Aliexpress“ už daugiau nei 280 eurų taikoma su kodu 23AE50. Spauskite čia, kad panaudoti.

Žinoma, norint sėkmingai apsipirkti – privalu žinoti ir keletą gudrybių, kurios leis lengviau surasti norimus produktus ar išvengti nesąžiningų pardavėjų. Kviečiame pažvelgti į žemiau pateikiamus patarimus, jog jūsų apsipirkimas „Aliexpress“ būtų kuo sėkmingesnis.

Visų pirma, keliaujame į „Aliexpress“ internetinę parduotuvę, kurią rasime paspaudę čia, ir į paieškos laukelį įvedame „smartphone“. Kadangi nežinome kokio konkretaus modelio ieškome – atlikime bendrą paiešką ir nusistatykime planuojamos išleisti pinigų sumos limitą, sakykim, 200 eurų.

Tiesa, kadangi čia galime rasti ir išmaniųjų telefonų už 50 eurų ar pan. – ieškokime tik tų variantų, kurie yra ne pigesni nei 100 eurų. Dabar jau matome tik šį paieškos kriterijų atitinkančius rezultatus, tačiau tai tik pradžia.

Kairėje rezultatų puslapio pusėje galima rasti filtrą, kuris leis ieškoti tik tam tikro gamintojo išmaniųjų telefonų. Mes šiuo atveju renkamės „Realme“ ir mūsų paieška dar tikslesnė. Dabar jau matome tik tuos produktus, kurie atitinka kainos ir gamintojo kriterijus. Ir tai tikrai dar ne viskas.

Virš produktų esančiame filtre dar galima būtų pasirinkti nemokamą siuntimą, kas leistų iškart matyti pilną išmaniojo telefono kainą. „Aliexpress“ siuntimo kainos dažniausiai nebūna itin didelės, tačiau viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto produkto.

Dar vienas dalykas, kurį galima padaryti – išrūšiuoti produktus nuo pigiausio iki brangiausio. Tokiu būdu viršuje matysime pačius pigiausius pasirinkimus, o apačioje – pačius brangiausius.

Paskutinis dalykas, kurį galima būtų padaryti – išsifiltruoti tik tuos produktus, kurie atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių. Apie šią gudrybę jau esame rašę ir anksčiau, tačiau reikėtų nepamiršti, kad ne visi produktai gali būti pasiekiami iš Europos sandėlių. Kaip bebūtų, pabandyti verta.

Ką mums reikia padaryti – nuorodos pabaigoje pridėti „&shipFromCountry=FR“. Šis kodas nurodo, kad būtų rodomos tik tos prekės, kurios atkeliauja iš Prancūzijos (FR) sandėlių.

Daugelis prekių, kurios yra Europos sandėliuose, pasiekia vos iš keleto šalių, todėl ieškant tam tikro produkto galima patikrinti daugelį jų. Tarp populiariausių šalių – jau minėta Prancūzija, o taip pat Ispanija (ES), Lenkija (PL), Belgija (BE) ir Italija (IT). Norint patikrinti visus variantus – mūsų pateiktame kode tereikia pakeisti norimos šalies kodą.

Tiesa, norint pasinaudoti šiuo triuku – rekomenduojame naudoti savo kompiuterį, nes programėlėje matyti prekes, kurios yra Europos sandėliuose yra ganėtinai problematiška. Žinoma, galima naudoti naršyklę telefone. Tokiu atveju šis metodas taip pat veiks be jokių problemų. Tiesa, pakeitus filtravimo nustatymus ar perėjus į kitą puslapį - būtina ir vėl pridėti aukščiau minėtą kodą su norimos šalies kodu.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas