Artėjantiems mokslo metams pasiruoškite jau dabar: legalios „Windows“ ar „Microsoft Office“ pakuotės dabar parduodamos už stulbinančiai žemą kainą, nepraleiskite progos!

Partnerio turinys

2024-07-05, 10:54 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

JAV technologijų milžinė „Microsoft“ dar ne taip seniai išleido „Windows 11“ operacinės sistemos versiją, kurios laukiama buvo kone dešimtmetį. Nors tai buvo geros naujienos daugeliui, tačiau bendrovė nuolat susiduria su įvairiausiomis nenumatytomis problemomis. Viena jų – lėtai augantis populiarumas.

Fantastiškas el.dviratis dabar kainuoja tik 619 eurų. Spauskite čia ir nurodykite 24BTSE3 nuolaidos kodą.
Artėjantiems mokslo metams pasiruoškite jau dabar: legalios „Windows“ ar „Microsoft Office“ pakuotės dabar parduodamos už stulbinančiai žemą kainą, nepraleiskite progos!

„Microsoft“ jau greitai ketina nutraukti „Windows 10“ operacinės sistemos palaikymą, tačiau tai niekaip nepriverčia vartotojų atsinaujinti ir pradėti naudotis „Windows 11“ versija. Viena iš to priežasčių gali būti ir aukštos licencijų kainos, tačiau mes turime jums puikų pasiūlymą.

Mūsų partnerių „Whokeys.com“ internetinėje parduotuvėje jūs galite įsigyti „Windows 10 Pro“ registracijos kodą vos už 14,6 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Jeigu norite įsigyti „Windows 11 Pro“ – tuomet jums tai kainuos vos 19,2 eurus, o norėdami įsigyti – spauskite čia. Tiesa, prieš atsiskaitant jums reikės nurodyti nuolaidos kodą TFN.

Per pastaruosius kelis mėnesius, naujausia „Windows“ versija prarado nemažą dalį naudotojų, o tai nulėmė ir padidėjusį „Windows 10“ populiarumą. „Windows 11“ operacinės sistemos versija yra vienintelė „Microsoft“ platformos versija, kuri prarado dalį vartotojų viduryje savo gyvavimo ciklo. Tačiau situacija po truputį gerėja.

MS Win 10 Pro OEM KEY GLOBAL-Lifetime

[EU] MS Win 10 Pro OEM KEY GLOBAL-Lifetime

Kaina: 14.6€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

Ar prieš kelerius metus būtumėte galėję pagalvoti, kad naujausios „Windows” operacinės sistemos licencija kainuos mažiau nei šeši puodeliai kavos? Bet kuriuo atveju, tai ne utopija, o realybė. Paspaudę šią nuorodą, „Windows 10 Pro” įsigysite vos už 14,60 eurus.

OEM angliškai reiškia „Original Equipment Manufacturer“, o tai yra terminas, kuriuo apibūdinamos kompanijos gaminančios ar surenkančios kompiuterius. Tokie kompiuteriai dažniausiai būna parduodami kartu su „Windows“ operacinės sistemos kopija, o tai reiškia, jog įsigijus tokį kompiuterį Jūs juo galėsite pradėti naudotis iškart, vos tik įjungus.

Kalbant apie skirtumus tarp OEM ar tiesiogiai iš „Windows“ nusipirktos operacinės sistemos – jų nėra. Abu šie variantai yra visiškai identiški bei jiems yra suteikiamos visos įmanomos funkcijos, atnaujinimai bei funkcionalumas. Vienintelis dalykas kurį prarandate įsigiję kodą iš „WhoKeys.com“ parduotuvės – Jūs greičiausiai negausite pagalbos iš „Microsoft“ pagalbos centro.

MS Win 11 Pro OEM KEY GLOBAL-Lifetime

[EU] MS Win 11 Pro OEM KEY GLOBAL-Lifetime

Kaina: 19.2€

Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31

„Microsoft“ ketina nutraukti „Windows 10“ platformos palaikymą

„Microsoft“ dar visai neseniai nutraukė „Windows 7“ ir „Windows 8“ operacinės sistemos versijų palaikymą, o dabar ruošiasi dar vienam žingsniui. Pasirodo, jog bendrovės atstovai atnaujino „Windows 10“ puslapį, kas rodo, jog netrukus taps nebeįmanoma atsisiųsti šios operacinės sistemos iš oficialios „Microsoft“ svetainės.

Tai reiškia, kad vartotojams liks tik viena opcija – įsigyti „Windows 11“. Kaip jau minėjome, „Windows 11 Pro“ dabar galima įsigyti vos už 19,2 eurus, o norėdami įsigyti – spauskite čia. Tiesa, prieš atsiskaitant jums reikės nurodyti nuolaidos kodą TFN.


Žinoma, „Windows” operacinė sistema turbūt neatsiejama nuo jau klasika tapusių biuro programų, tokių kaip „Word”, „PowerPoint” ar „Excel”. Tačiau turbūt ne pas vieną tautietį įjungus vieną šių programų iššoka pranešimas apie neaktyvuotą „Office” versiją. Tai kartą ir visiems laikams siūlome išspręsti įsigijus vieną iš žemiau esančių biuro programų paketų. Viskas, ką reikia padaryti, tai paspausti vieną iš žemiau esančių nuorodų:

„WhoKeys.com“ – vieta, kur galite įsigyti tai kas reikalingiausia

„WhoKeys.com” siūlo išskirtinį vartotojų aptarnavimą, o sklandžiam ir nenutrūkstamam darbui naudoja automatinę sistemą. Tai reiškia, jog sumokėję pinigus, licencijos kodą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite vos per kelias minutes. „WhoKeys.com” siekia 100% vartotojų pasitenkinimo, todėl iškilus nesklandumams jie visada bus išspręsti kliento naudai.

Po sėkmingo apmokėjimo „WhoKeys.com“ licencijos kodą išsiunčia per 24h nurodytu elektroniniu paštu (būtina nurodyti tikrą). Patariama užmesti akį ir į Spam aplanką, kadangi laiškas gali būti nukeliavęs ir ten. Kilus problemoms, siūlome pasinaudoti klientų aptarnavimu ir kreiptis service@whokeys.com elektroniniu paštu. Specialistai padės išspręsti visus nesklandumus.

Aukščiau pateikiame geriausius mūsų partnerių pasiūlymus, kurie leis sutaupyti apvalią sumą, lyginant su oficialiomis produktų kainomis.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas