TOP 5 geriausi kiniški išmanieji telefonai iki 150 eurų – 2018 rugsėjis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2018-09-10
0 Pasidalinimai
18 Peržiūros
Kiniški išmanieji telefonai vis labiau užkariauja ne tik Lietuvos, tačiau ir visos Europos rinkas. Tokie įrenginiai dažniausiai pasižymi itin patrauklia kainą, o už ją suteikia tikrai ne prastas, o ne retai ir labai geras specifikacijas. Telefonai.eu šiandien siūlo pažvelgti į geriausių rugsėjo mėnesio išmaniųjų telefonų iki 150 eurų penketuką, kuriame rasite keletą naujų modelių, o tarp geriausių ir švarią „Android“ operacinę sistemą naudojantį „Xiaomi Mi A2 Lite“, kuris sulaukia pakankamai didelio dėmesio ne tik Kinijoje, tačiau ir Europos rinkoje.

„Xiaomi Mi A2 Lite“

Kinijos kompanija šiemet pristatė jau ne vieną išmanųjį telefoną, o vienas įdomiausių - „Xiaomi Mi A2 Lite“, kuris yra „Android One“ projekto dalis. 5,84 colių įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška pasižymintis išmanusis yra vienas geriausių pasirinkimų iki 150 eurų. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=8081 limit=5 currency=EUR] Su švaria „Android“ operacine sistema veikiantis „Mi A2 Lite“ turi „Qualcomm Snapdragon 625“ procesorių, kurio stabiliu veikimu rūpinasi 3 GB operatyviosios (RAM) ir 32 GB vidinės atminties. Išmanusis telefonas taip pat turi dvi kameras nugarėlėje, kurias sudaro 12 MPx ir 5 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje - 5 MPx raiškos vaizdo jutiklis. „Xiaomi Mi A2 Lite“ veikia su 4000 mAh talpos baterija. Verta paminėti ir tai, jog šis modelis yra pilnai pritaikytas ir Europos rinkai bei palaiko visus reikiamus 4G ryšio dažnius, todėl juo naudotis be problemų galima ir Lietuvoje. Jeigu domina „Xiaomi Mi A2 Lite“ kainos Lietuvoje - jas galite rasti kaina24.lt portale.

„AllCall S1“

Ieškote itin pigaus išmaniojo telefono? Galbūt Jums reikėtų išbandyti bene pigiausią telefoną šiame penketuke - tai „AllCall S1“, kuris nekainuoja nė 80 eurų, tačiau yra puikiai tinkamas tiems, kurie daug bendrauja telefonu ir nemėgsta jo dažnai krauti. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=8379 limit=5 currency=EUR] 5,5 colių įstrižainės ekranu pasižymintis išmanusis telefonas veikia su „MediaTek MT6580“ procesoriumi bei turi 2 GB operatyviosios (RAM) ir 16 GB vidinės atminties, tačiau svarbiausia tai, jog šio įrenginio veikimą palaiko net 5000 mAh talpos baterija. Tokios talpos baterijos turėtų pakakti tikrai ne vienai dienai. Tiesa, didžiausias „AllCall S1“ trūkumas tikriausiai yra tas, jog jis nepalaiko 4G ryšio, tačiau jeigu Jūs ieškote telefono skambinimui - tai neturėtų sudaryti kažkokių nepatogumų.

„LeTV X522“

LeTV telefonai Nors kompanija „LeTV“ išgyvena ne pačius geriausius laikus, tačiau jos išmanieji telefonai - išties verti Jūsų dėmesio. Maždaug 95 eurus kainuojantis „LeTV X522“ pasižymi tikrai aukštesnės klasės specifikacijomis nei dauguma kitų įrenginių už tą pačią kainą. Žinoma, šiame įrenginyje nerasite inovatyvių sprendimų ar modernaus dizano, tačiau jo galimybės - nenuvils. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=7234 limit=5 currency=EUR] 5,5 colių įstrižainės ekranu su Full HD raiška pasižymintis „LeTV X522“ veikia su „Qualcomm Snapdragon 652“ procesoriumi bei turi 3 GB operatyviosios bei 32 GB vidinės atminties. Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime 16 MPx raiškos vaizdo jutiklį, o priekinėje - 8 MPx raiškos jutiklį. Išmaniojo telefono veikimą palaiko 3000 mAh talpos baterija.

„Homtom C2“

Prieš keletą metų susikūrusi Kinijos kompanija „Homtom“ iš pradžių siūlydavo išmaniuosius telefonus su itin talpiomis baterijomis, tačiau dabar savo krepšelyje turi ir ne vieną itin pigų telefoną. Naujausias jų - „Homtom C2“, kurio kaina nesiekia nė 100 eurų. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=9029 limit=5 currency=EUR] 5,5 colių įstrižainės ekranu pasižymintis išmanusis veikia su „MediaTek MT6739“ procesoriumi bei turi 2 GB operatyviosios ir 16 GB vidinės atminties, kurią dar galima praplėsti ir atminties kortele. Tai galėtų būti puikus pasirinkimas, kuriems reikalingas paprastas išmanusis už itin patrauklią kainą. „Homtom C2“ nugarėlėje turi dvigubą kamerą, kurią sudaro 13 MPx ir 2 MPx raiškos vaizdo jutikliai, o priekinėje dalyje rasime asmenukėms skirtą kamerą su 8 MPx raiškos vaizdo jutikliu. Įrenginio veikimu rūpinasi 3000 mAh talpos baterija.

„Xiaomi Redmi 6A“

Kinijos gigantė „Xiaomi“ visuomet turi ką pasiūlyti tiems, kurie ieško pigių telefonų, o naujausias jų įrenginys - „Xiaomi Redmi 6A“. Nė 100 eurų nekainuojantis išmanusis telefonas veikia su „MediaTek A22“ procesoriumi su 2 GB operatyviosios (RAM) bei 16 GB vidinės atminties. [content-egg-block template=custom/naujienoms post_id=7685 limit=5 currency=EUR] 5,45 colių įstrižainės ekranu išsiskiriantis šis biudžetinės klasės išmanusis telefonas taip pat turi dvi kameras - nugarėlėje rasime 13 MPx raiškos, o priekinėje dalyje 5 MPx raiškos jutiklį, kuris skirtas asmenukėms. „Xiaomi Redmi 6A“ nugarėlėje taip pat rasime ir dvigubą LED blykstę. „Redmi 6A“ modelis veikia su MIUI vartotojo sąsaja, kuri sukurta pagal „Android 8.0 Oreo“ operacinę sistemą. Kaip didelį privalumą būtų galima paminėti ir talpią 3000 mAh bateriją. Jeigu domina „Xiaomi Mi 6A“ kainos Lietuvoje - jas galite rasti kaina24.lt portale.

Parašyti komentarą